Wyślij zapytanie
501... pokaż numer

Pałac pod Bocianim Gniazdem

Runowo 23, Potęgowo

W pobliżu: Słupsk, Czarna Dąbrówka, Lębork

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

501... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 691

Opis

Pałac pod Bocianim Gniazdem

Niezapomniane wesele, przy akompaniamencie żywej muzyki, uroczysta eskorta konna w pałacowym parku, a w centrum uśmiechnięci i szczęśliwi Państwo Młodzi. Właśnie tak wygląda uroczysty moment przywitania wszystkich gości. Ta wyjątkowa chwila, kiedy to „młodzi” ślubują sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, może stać się najpiękniejszą w ich życiu.

 

 W „Pałacu pod Bocianim Gniazdem” zorganizujecie niezapomniane przyjęcie weselne dla swoich gości. Profesjonalna obsługa kelnerska, pyszne jedzenie i urocza okolica to tylko niektóre zalety tego miejsca. Dzięki naszemu doświadczeniu i Waszej wyobraźni przygotujemy zachwycające przyjęcie weselne i sprawimy, że Wasi goście zapamiętają je na długo.

 

Sala weselna pomieści ponad 100 os. jest klimatyzowana i posiada bogaty wystrój. Podczas przyjęcia weselnego szef kuchni zaserwuje pyszny obiad, smaczne zakąski oraz dodatkowe niespodzianki kulinarne.

Nasza kadra animatorów zajmie się dziećmi i poprowadzi dla wszystkich zabawy oraz tańce animacyjne.

Profesjonalna obsługa kelnerska zadba o każdy szczegół, by goście poczuli się wyjątkowo.O wyjątkowy wystrój sali, odpowiedni dobór muzyki oraz dodatkowe atrakcje zadba nasza kadra, uwzględniając wszelkie życzenia i sugestie.Waszym jedynym zadaniem będzie się dobrze bawić i pięknie wyglądać.

Dla wszystkich gości udostępnimy pokoje, zaś w sali jadalnej zaserwujemy bufet śniadaniowy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Potęgowo, Lokale weselne, Hotele

Powrót