Wyślij zapytanie
663... pokaż numer

U Teresy

ul. Łańcucka 4, Przeworsk

W pobliżu: Łańcut

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

80

663... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 890

Opis

U Teresy

Nasz lokal to miejsce, które powstało z zamiłowania do pysznego jedzenia, dobrej zabawy i z chęci bycia z ludźmi i dla ludzi. Historia „U Teresy” zaczęła się od „starego baru”, w którym można było nie tylko miło spędzić czas, ale też dobrze zjeść, o każdej porze dnia i nocy. „Stary bar” zastąpiło nowe przestronne i eleganckie wnętrze, w którym znalazło się miejsce na restaurację, hotel i nie mogło być inaczej - całodobowy bar.

Od samego początku nasz lokal był inwestycją rodzinną i do tej pory taką pozostał. Dlatego szczególnie ważnym jest dla nas aby wszyscy nasi goście czuli się u nas jak w domu.

 

Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel i imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie. Z największą przyjemnością przygotowujemy dla Państwa chrzciny, komunie, imprezy firmowe, Andrzejki, Sylwestra i inne spotkania okolicznościowe.

 

Poprzez duże doświadczenie jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, nie zapominając przy tym o rozsądnej cenie. Oferujemy bogaty wybór menu restauracyjnego, uwzględniamy propozycje menu klientów oraz jesteśmy otwarci na realizację różnorodnych pomysłów na atrakcje umilające daną imprezę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Przeworsk, Lokale weselne, Hotele

Powrót