Verona

ul. Łódzka 11/13, Dalików

W pobliżu: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Łęczyca

Łódzkie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

605... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 634

Opis

Verona

Dla Państwa łączymy przyjemność z naturą, bowiem oprócz sal bankietowych oferujemy Państwu park leśny o powierzchni 3 ha. Nasze 3 sale są przestronne i pięknie zaaranżowane, wprost wymarzone do organizowania w nich wesel, komunii, bankietów, a także szkoleń. Razem sale są w stanie pomieścić do 200 gości.

 

Większość pomieszczeń (w tym sale) położonych jest na parterze i przystosowanych do obsługi gości niepełnosprawnych. Verona to doskonałe miejsce na imprezy firmowe. Własna, profesjonalnie wyposażona kuchnia oferuje pyszne polskie potrawy, a pokoje zapewnią wygodny nocleg. Dekorację stołów i krzeseł oraz pokój dla Nowożeńców otrzymują Państwo w cenie.

 

Sale bankietowe są klimatyzowane i wyposażone w skuteczną i wydajną wentylację. Odpowiednia ilość eleganckich łazienek zapewnia komfort i wygodę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2018-03-23 12:06:28

Ocena: 5

Piękny lokal, super okolica. bardzo dobra kuchnia. Organizowali wesele mojej siostry i wszystko wyszło fantastycznie. Maja bardzo dobrego kucharza który przygotowuje wyśmienite posiłki. W ogóle cała kadra jest na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam

Tagi: Dalików, Lokale weselne, Hotele

Powrót