Wyślij zapytanie
510... pokaż numer

Zielona Brama

Gdańska 26, Przywidz

W pobliżu: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Stargard

Pomorskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

180

510... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 6962

Opis

Zielona Brama

Ośrodek położony jest w centrum miejscowości Przywidz w woj. pomorskim. Na terenie znajduje się stadnina koni, hotel, pensjonat, restauracja, pierogarnia, wioska indiańska oraz ośrodek narciarski. Miejsce cechuje nienachalna elegancja i nietypowość. Jest odskocznią od codziennego zgiełku, w której artyści czerpią inspiracje, a goście znajdują relaks.

Prowadzimy kuchnię, która bazuje na tradycjach polskiej kuchni. W karcie dań króluje gęsina, perliczka, cielęcina, wołowina oraz ryby. Szefem kuchni jest Tomasz Szydzikowski.

 

Oferujemy:

- salę główną o powierzchni 500 m2
- salę bankietową o powierzchni 625m2
- salę restauracyjną o powierzchni 160 m2
- 2 sale ceglane w Pierogarni o łącznej powierzchni 70 m2
- miejsca noclegowe, łącznie dla 145 osób

 

Młodej Parze oferujemy dodatkowo:

- nocleg w apartamencie oraz butelkę wina musującego w pokoju
- rabaty od cen pokoi
- indywidualnie ułożone menu
- zajęcia z animatorem dla najmłodszych
- florystę na miejscu
- bezpłatny parking

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magda i Mciek 2016-03-28 16:41:29

Ocena: 5

6go lutego odbyło się nasze wesele, które organizowaliśmy w Zielonej Bramie. Zakochaliśmy się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu szefowa bardzo profesjonalnie przedstawiła nam swoją ofertę. Za każdym razem kiedy przyjeżdżaliśmy aby dogadywać szczegóły imprezy czuliśmy się jak goście a nie klienci tego miejsca. Byliśmy nastawieni na cudowne, jedyne w swoim rodzaju wesele, jednak to jak właściciele i obsługa się postarali przerosło wszelkie nasze oczekiwania. Zabawa była wspaniała, jedzenie doskonałe. Obsługa na najwyższym poziomie, dyskretna, ale zawsze na miejscu. Szef kuchni- fantastyczny człowiek- w trakcie imprezy wychodził do gości aby osobiście dopytać się "czy wszystko smakuje?". Samej sali nie ma co opisywać po prostu trzeba ją zobaczyć, jest po prostu przepiękna ! Pokoje dla gości w bardzo wysokim standardzie. Polecamy to miejsce z całego serca osobom które chcą zorganizować wesele na najwyższym poziomie. My sami z chęcią wracamy do Zielonej Bramy na "niedzielne obiadki"

Tagi: Przywidz, Lokale weselne, Hotele

Powrót