ARTEO - Wideofilmowanie

ul. Zielińskiej 10/8, Żyrardów

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Tomaszów Mazowiecki, Wołomin, Ożarów, Białołęka

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

506... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1028

Opis

ARTEO - Wideofilmowanie

Każda Para Młoda marzy o tym, by ten dzień, gdy powie sobie TAK, był szczególny i niezapomniany. Filmy i zdjęcia realizowane przez Arteo Studio pozwolą uwiecznić te niezwykłe chwile.

Pasja i profesjonalizm

Filmy realizowane przez Arteo Studio odznaczają się nie tylko znakomitą jakością, ale też są dynamiczne i pełne emocji. Zapomnij o wielogodzinnym i monotonnym wideo-pokazie. Do oglądania filmu naszej produkcji z przyjemnością powrócisz niejeden raz.
Do naszej pracy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Dysponujemy niezbędnym pozwoleniem dla kamerzystów i fotografów wystawionym przez Kurię, by móc uwiecznić Waszą uroczystość ślubną. Możesz liczyć zarówno na profesjonalne zachowanie się podczas uroczystości jak i ubiór dostosowany do powagi chwili.

Świetny sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem Foto/Video oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, by Pamiątka Wszego Ślubu odpowiadała najwyższym standardom. Nasze filmy realizujemy w technologii DSLR za pomocą profesjonalnych lustrzanek, co wpływa na znakomitą jakość i kolorystykę obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Oprócz tego dysponujemy odpowiednim sprzętem stabilizującym obraz (m.in. flycam, slider), który zapewni płynne ujęcia, niezbędne przy profesjonalnym, dynamicznym filmie wideo. Dźwięk nagrywamy na wysokiej klasy zewnętrzne mikrofony, dzięki czemu jest on pozbawiony szumów i jest wysokiej jakości.

Przystępna cena

Częste promocje i stosunkowo niskie ceny sprawiają, że w Arteo Sudio zrealizujemy twoje zamówienie nie tylko w najlepszej jakości ale też w przystępnej dla kieszeni kwocie. Posiadamy gotowe pakiety usług Foto i Video ale realizujemy każde zamówienie dostosowując je do potrzeb klienta zarówno pod względem końcowego produktu jak i ceny.


Jeśli uważasz że zaproponowana przez nas cena na twoje zamówienie jest wciąż za wysoka i znalazłeś na rynku tańszego realizatora - targuj się z nami, może dojdziemy do wspólnej kwoty, która zadowoli zarówno Ciebie, jak i nas :-)

Zapraszamy do kontaktu!

Wasze opinie

K Kasia 2017-07-19 09:30:00

Ocena: 5

Profesjonalizm w każdym calu :) wszystkim ze szczerego serca polecam pana Dariusza i pania Iwonke wspaniałe małżeństwo a do tego zgrany duet w swojej pracy. 100% zadowolenia z pracy jaką wykonali :) teledysk jest przepiękny który lubie oglądać z meżem :) Bardzo dziekujemy i życzymy dużo klientów

Tagi: Żyrardów, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót