Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

Artgraphic Multimedia - Kamerzysta

Sienkiewicza 46 lok. 43A, Białystok

W pobliżu: Warszawa, Lublin, Olsztyn, Ostrów Mazowiecka, Suwałki, Grajewo, Augustów, Łomża, Łomża, Czarna Białostocka, Zambrów, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec

Podlaskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

604... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1902

Opis

Artgraphic Multimedia - Kamerzysta

Jeśli szukacie na Wasze wesele zgranej ekipy - kamerzysty i fotografa - lepiej trafić nie mogliście. Filmowanie i fotografia ślubna jest naszym jedynym zajęciem, któremu poświęcamy się w pełni tworząc klimatyczne reportaże filmowe i fotograficzne. Co możemy napisać o sobie? Chociażby to, że w trakcie imprezy staramy się być niewidoczni aby nie rozpraszać uwagi Waszej i gości weselnych, aby skupić się na emocjach – tym co jest najważniejsze w filmie i fotografii ślubnej. Artgraphic Multimedia – Wasz kamerzysta i fotograf ślubny. Pracujemy w województwach podlaskim, mazowieckim, lubelskim, warmińsko-mazurskim, w miastach i ich okolicach: Białystok, Łomża, Suwałki, Warszawa, Lublin, Olsztyn. Zapraszam teraz do obejrzenia naszych fotografii i filmów ślubnych oraz kontaktu z nami celem potwierdzenia dostępności terminu.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paweł 2017-01-26 13:19:55

Ocena: 5

Wspaniała ekipa, zachwycają swoją ciężką i profesjonalną pracą. Zawsze będę polecać ;)

K Kamila 2015-05-21 18:40:05

Ocena: 5

Serdecznie Wszystkim polecamy:) Najlepszy fotograf i kamerzysta jakiego mogliśmy wybrać. Pracują solidnie i dyskretnie,na przyjęciu praktycznie niezauważalni wychwytują najciekawsze sceny do uwiecznienia. Profesjonalny i pełen uroku efekt końcowy sprawił, że mamy piękną pamiątkę na całe życie. Polecamy serdecznie Kamila i Wojtek :)

Tagi: Białystok, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót