Wyślij zapytanie
793... pokaż numer

BG Foto-Video

Sosnowiec

W pobliżu: Kraków, Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Mikołów, Bytom, Dąbrowa Górnicza

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

900 zł

793... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1502

Opis

BG Foto-Video

Fotografując staramy się uchwycić Wasze najcenniejsze chwile kładąc jednocześnie nacisk na estetykę i kompozycję. Wideofilmowanie, jak i fotografia jest naszą pasją i zawodem od wielu lat. Ogromne doświadczenie całego zespołu pozwala nam wykonywać prace na najwyższym poziomie gwarantując satysfakcję i pełne zadowolenie klientów.

 

Filmujemy profesjonalnymi kamerami HDV 3cmos wspomaganymi przez system stabilizacji obrazu Fly-Cam. W fotografii wykorzystujemy najlepszą, jasną optykę i wysokiej klasy aparaty. Możemy poszczycić się licznymi wyróżnieniami w otwartych konkursach fotograficznych, jak również realizacją wielu prestiżowych projektów filmowych dla dużych koncernów. Galerie foto i video pokazują jedynie maleńką cząstkę naszego dorobku zarówno w dziedzinie fotografii ślubnej, zdjęć portretowych, video reklamy, jak i wideofilmowania imprez.

 

Pracujemy na terenie Śląska i Małopolski obsługując nie tylko takie duże miasta jak Katowice, Kraków, Sosnowiec czy Tychy, lecz również wszystkie mniejsze miejscowości z południowej Polski.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sosnowiec, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót