Wyślij zapytanie
661... pokaż numer

BeSt Video - filmowanie i fotografia

ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 7/1, Nowogard

W pobliżu: Koszalin, Szczecin, Nowogard, Police, Stargard Szczeciński, Barlinek, Świnoujście, Międzyzdroje, Gryfice, Trzebiatów, Kołobrzeg, Choszczno, Szczecinek, Czaplinek, Złocieniec

Zachodniopomorskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

661... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1141

Opis

BeSt Video - filmowanie i fotografia

Jesteśmy kreatywną oraz doświadczoną firmą działającą na terenie woj. zachodniopomorskiego i nie tylko. Nie ulegamy rutynie i do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

W skład naszej firmy wchodzi kamerzysta i fotograf.

Doświadczenie nasze płynie z filmowania i fotografowania wielu imprez okolicznościowych. Filmowaliśmy i fotografowaliśmy różnego rodzaju imprezy tj. studniówki, śluby, wesela, chrzty, komunie, rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, absolutoria uniwersyteckie, oraz wiele innych imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

E Elżbieta 2017-09-29 10:15:18

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniały film i CUDOWNE ZDJĘCIA! Oglądając zarówno zdjęcia jak i film przeżywaliśmy wszystkie te piękne chwile na nowo :-) i o to właśnie chodzi, żeby nigdy nie zapomnieć tego najważniejszego dnia, by po latach móc wrocić pamięcią do tych chwil i przeżyć je ponownie ;) Dzięki Waszej pracy, jesteśmy pewni, że tak właśnie będzie :) Dziękujemy za wszystkie cenne rady i wskazówki, za wsparcie, wesołą i miłą atmosferę oraz zaangażowanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru best-video i będziemy ją polecać wszystkim znajomym, bo naprawdę warto!

Tagi: Nowogard, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót