Wyślij zapytanie
607... pokaż numer

Best Film Company

Bydgoszcz

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Wąbrzeźno, Grudziądz, Inowrocław, Gniezno, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Piła, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

607... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 786

Opis

Best Film Company

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy chcą mieć wspaniały film ze swojego ślubu. Jest on pięknym wspomnieniem oraz wspaniałą przygodą. Wspomnienie najważniejszego dnia z życia dwojga kochających się osób musi być najlepszy na świecie. Dlatego przy użyciu najlepszego sprzętu, doświadczenia oraz Was, tworzymy dzieła sztuki, które będą wspomnieniem na całe życie.
Do reportażu ślubno - weselnego używamy sprzętu najwyższej jakości: lustrzanek i kamer firmy CANON oraz DRONA firmy Phantom. Ślub filmujemy z jednego, dwóch lub więcej obiektywów. Na zewnątrz może towarzyszyć Wam zapis z DRONA (ślub, plener). Piękne ujęcia z góry będą niesamowitym obrazem, które pozazdroszczą Wam wszyscy znajomi.
Ruchomy obraz to raz. Chwile uchwycone na papierze to dwa. Fotografia to również niesamowite wspomnienia i godziny spędzone w ciepłych objęciach ukochanej osoby przy gorącym kominku w mroźne zimowe wieczory.


Serdecznie zapraszamy
Zespół BEST FILM COMPANY

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót