Wyślij zapytanie
503... pokaż numer

DAN-MAR - kamerzysta na wesele Żyrardów

Mireckiego 46, Żyrardów

W pobliżu: Warszawa, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Otwock, Otwock, Radom, Piaseczno, Piaseczno, Płock, Józefów, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Garwolin, Serock, Pionki, Pułtusk, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Mława, Konstancin-Jeziorna, Ryki, Ostrołęka, Pilawa, Nowe Miasto nad Pilicą, Modlin

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

503... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 690

Opis

DAN-MAR - kamerzysta na wesele Żyrardów

Naszą pasją jest zatrzymania niezwykłości niepowtarzalnych chwil w Twoim życiu, by uchronić je od zapomnienia. Pragnienie posiadania pamiątki po tym szczególnym wydarzeniu jakim jest ślub i wesele, towarzyszyło ludziom od zawsze. Wieki temu były to relacje kronikarzy, opisy poetów i pisarzy, obrazy i wreszcie pierwsze fotografie i próby z taśmą filmową, Korzystając z naszych usług otrzymasz wysokiej jakości reportaż zrealizowany w technologii cyfrowej. Pozwala ona na zastosowanie ciekawego montażu, a w razie potrzeby wielu atrakcyjnych efektów specjalnych, co sprawi, że film będzie nie tylko unikalną pamiątką ale i fascynującą przygodą. Bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt pomaga nam sprostać wielu wyzwaniom aby jak najlepiej urzeczywistnić Twoją wizję całości.

Fotografia ślubna i wideofilmowanie są wykonywane w pełnym zakresie począwszy od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, mszę ślubną i zabawę weselną, aż do oczepin i podziękowania rodzicom. Film o charakterze reportażu może być poprzedzony teledyskiem lub foto story w formie prezentacji złożonej ze zdjęć rodzinnych dostarczonych przez narzeczonych. Zakończenie filmu to skrótowe powtórzenie całości złożone z wybranych epizodów w formie „starego kina” lub wybór scen prezentowanych chronologicznie w rytm muzyki. Wideofilmowanie i fotografia to ważny element każdego wesela.

Aby ułatwić współprace parą oddalonym od naszej siedziby uruchomiliśmy specjalny serwis http://wywolajswojezdjecia.pl/ Udostępnimy Państwu unikatowe linki do Waszych zdjęć Teraz wybór zdjęć do albumu foto-ksiązki będzie odbywał się w domowym zaciszu:) , nie ma już potrzeby przyjeżdżania do naszego studia.

W 2015 r wprowadziliśmy do oferty możliwość filmowania z powietrza. Film, zdjęcia z lotu ptaka dają niepowtarzalne wrażenia.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żyrardów, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót