Wyślij zapytanie
503... pokaż numer

FHU Hand-Mix Staniak Krzysztof - filmowanie

Skowieszyńska 29, Puławy

W pobliżu: Lublin, Radom, Zwoleń, Kazimierz Dolny, Tomaszów Lubelski, Zamość, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Hrubieszów, Biała Podlaska, Dęblin, Dęblin

Lubelskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

503... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 458

Opis

FHU Hand-Mix Staniak Krzysztof - filmowanie

Co nas WYRÓŻNIA: długość filmu i czas filmowania nie jest limitowany, udostępniamy oryginał, dajemy termin na sprawdzenie filmu, a zmiany wykonujemy bezpłatnie, przy dwóch kamerzystach wszystkie rozwiązania technologiczne udostępniamy bezpłatnie, zwiastun filmu do internetu publikujemy z indywidualnym linkiem gratis.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

O Oliwia 2017-07-19 13:39:06

Ocena: 5

Witamy bardzo serdecznie ;) Chcielibyśmy z całego serca podziękowac ekipie HAND MIX za tak wspaniałą pracę jaką wykonaliście kamerując nasz ślub i wesele ;)! Film niesamowicie nam się podobał, widać że wkładacie wszystkie swoje możliwości i przede wszystkim serce w to by film, który ma być pamiątką na całe życie! Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy najlepszego wyboru, dzięki Wam mamy przepiękny i profesjonalny film upamiętniający najważniejszy dzień w naszym życiu.

P Paulina 2017-07-19 12:56:19

Ocena: 5

Serdecznie dziękujemy firmie HAND MIX za niezapomniane chwile uwiecznione 24.06.2017 r , naprawdę pełen profesjonalizm w każdym detalu. Wszystko wykonane super dokładnie, a przy tym w miłej atmosferze. Naprawdę Gorąco Polecamy Wszystkim - Będziecie Mieć Niezapomniane Chwile W Miłym Towarzystwie za rozsądną CENĘ . POZDRAWIAMY !!!!

Tagi: Puławy, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót