Wyślij zapytanie
506... pokaż numer

Hallo Kazimierz Budzyn

ul. Szkolna 2, Wielka Wieś

W pobliżu: Kraków, Mszana Dolna, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Wadowice, Niepołomice, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Michałowice

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

506... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1602

Opis

Hallo Kazimierz Budzyn

Jesteś zainteresowany profesjonalnymi usługami filmowania ślubów, wesel, koncertów i konferencji w Krakowie? Wiesz, że doświadczony i solidny kamerzysta to podstawa udanego videofilmowania? Firma Hallo od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w wideofilmowaniu.

 

Pracujemy dla osób prywatnych, zajmując się głównie filmowaniem ślubów i wesel w Krakowie, jak też dla firm (np. filmowanie konferencji w Krakowie). Do każdego naszego zlecenia na videofilmowanie podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Wyróżniamy się fachowością, punktualnością, rzetelnością i dyskrecją. Nasza oferta wideofilmowania w Krakowie skierowana jest do każdej osoby, której zależy na atrakcyjnym, dynamicznym i kreatywnym filmie ze ślubu, wesela czy innej imprezy rodzinnej lub firmowej.

 

Realizujemy usługi video filmowania w Krakowie i jego okolicach – to nasze główne obszary działania, jednak jesteśmy również otwarci na zlecenia z innych rejonów w Polsce. Podczas wideo filmowania w Krakowie używamy 2 lub więcej kamer. Nasze usługi filmowania w Krakowie realizujemy także w jakości HD.

 

Oto przykłady naszych realizacji:

 

Filmowanie ślubów i wesel w Krakowie:

https://www.youtube.com/v/EWk9T_TF_Gk%26fs=1%26autoplay=1

https://www.youtube.com/v/FUZnoos38p0%26fs=1%26autoplay=1

 

Filmowanie koncertów w Krakowie:

https://www.youtube.com/v/10RzJp-4P54%26fs=1%26autoplay=1

 

Więcej filmów znaleźć można naszej stronie internetowej i kanale YouTube. Zapraszamy do oglądania i współpracy z naszą firmą Hallo w zakresie profesjonalnego filmowania ślubów, wesel, konferencji, koncertów w Krakowie i nie tylko!

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wielka Wieś, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót