Wyślij zapytanie
24... pokaż numer

PL VIDEO - videofilmowanie i fotografia Piotr Lipiński

ul. Narutowicza 21/29, Sierpc

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Toruń, Solec Kujawski, Płock, Płońsk, Ciechanów, Brodnica, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Rypin

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

24... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 882

Opis

PL VIDEO - videofilmowanie i fotografia Piotr Lipiński

Firma "videofilmowanie i fotografowanie w technice HD Piotr Lipiński" jest nowo powstałą firmą, natomiast pasja kreowania obrazu, ruchu i dźwięku jest w nas od dawna.

Proponujemy Państwu usługi nowatorskie, profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu firmy Sony i Canon. Wszystkie usługi wykonujemy techniką HD i BLUE RAY.

Wesele i ślub z klasą

Naszą specjalnością jest videofilmowanie uroczystości ślubnych, imprez okolicznościowych i indywidualnych, a także fotografowanie i videofilmowanie wydarzeń z życia Państwa dzieci (zorganizowane grupy, przedszkola i szkoły). Realizacje są bardzo pomysłowo montowane w formie multimedialnej prezentacji na płytach DVD. Dodatkowo tradycyjne zdjęcia.

Dbamy również o szatę graficzną naszych realizacji, w tym celu każde dziecko otrzyma płytę DVD wraz z indywidualną okładką.

Specjalnie dla Państwa poprzez informacje zawarte na naszej stronie videofilmowania i fotografowania uroczystości ślubnych, stworzyliśmy możliwość (poprzez współpracę z zaprzyjaźnionymi firmami) wynajmu limuzyn, oprawy muzycznej oraz salę bankietową w specjalnej cenie.

Zapraszamy serdecznie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sierpc, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót