Wyślij zapytanie
888... pokaż numer

REC HD STUDIO

Gorczańska, Rabka-Zdrój

W pobliżu: Kraków, Mszana Dolna, Skawina, Wieliczka, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Niepołomice, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Sucha Beskidzka, Limanowa, Gorlice, Tymbark

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1200 zł

888... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 1917

Opis

REC HD STUDIO

Zajmujemy się obsługą video-foto ślubów i wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Pracujemy na terenie Małopolski.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem do obróbki zdjęć i filmów. do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wysłuchując spostrzeżeń i uwag co do sposobu realizacji filmu lub sesji zdjęciowej. Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnych pakietów video-foto.

Staramy się aby oprócz jakości związanej z technologią nasze produkty żyły własnym życiem, opowiadały pewną historię z Waszego Życia, aby powracanie do tych chwil było przyjemnością. Łączy nas pasja tworzenia oraz wspólne życie. Film i fotografia to pamiątki, które doskonale się uzupełniają.

Dzięki naszej współpracy, pełnej pozytywnych emocji ceremonia, uśmiech, wzruszenie, miłość, uczucia pozostaną z Państwem na lata. posiadamy legitymacje upoważniającą do filmowania i fotografowania celebracji liturgicznych, wydane przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rabka-Zdrój, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót