Wyślij zapytanie
695... pokaż numer

Rifen - Wideofilmowanie ślubów

ul. Pokoju 130, Lędziny

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, Gliwice, Rybnik, Częstochowa, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Żywiec, Imielin, Siemianowice Śląskie

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

695... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 847

Opis

Rifen - wideofilmowanie

  • Dwóch operatorów – więcej materiału
  • Doskonała jakość obrazu
  • Lepszy dźwięk
  • Sesja filmowa w plenerze
  • Dynamiczny montaż z elementami teledysku


Zbliżająca się ceremonia Waszego ślubu jest warta uwiecznienia w najlepszy z możliwych sposobów: na filmie. Oferujemy Wam wyjątkową usługę filmowania ślubów za pomocą nowoczesnej lustrzanki cyfrowej. Zapewniamy jakość na poziomie porównywalnym do profesjonalnych produkcji filmowych.

To nie wszystko. Oprócz obsługi ślubu i wesela, organizujemy także filmowe sesje plenerowe odbywające się w przystępnym dla Was terminie! Zapewniamy dostęp do ciekawych, nietypowych i romantycznych scenerii, takich jak zamek w Mosznej czy ruiny w Krowiarkach, a także wnętrza browaru w Tychach. Na Wasze życzenie możemy zorganizować sesję w górach albo nad morzem.

 

Uwieczniamy emocje

Jesteśmy specjalistami obrazu: nasi operatorzy i montażyści to zawodowcy, w portfolio których znajduje się realizacja reklam dla firm o międzynarodowym zasięgu – Auchan, Euro-Med czy Bruk-Bet. Dzięki doświadczeniu w profesjonalnej produkcji możemy zaoferować Wam usługę najwyższej jakości.

Dwóch operatorów: jeśli ceremonię filmuje jedna osoba, przegapisz wiele interesujących momentów. Nie pozwalamy na to – zawsze działamy w parach.

Dynamiczna realizacja: nasze reportaże weselne ogląda się jak wciągający film. Część fabularną – ceremonię czy toasty – przerywają efektowne wstawki teledyskowe. Czas trwania gotowego materiału wynosi około godziny (na życzenie może być dłuższy lub krótszy); film jest treściwy i interesujący.

Znakomity obraz i dźwięk: korzystamy z zapewniających telewizyjną jakość lustrzanek Canon 5D, dzięki czemu filmowanie DSLR prezentuje najwyższy poziom. Wspomagamy się zewnętrznymi rejestratorami dźwięku, dzięki którym nasze reportaże brzmią wyraźnie i efektownie.

 


Rifen – wiecznie żywe wspomnienia

Filmowanie ślubów lustrzanką


Sprawdź ceny, poznaj możliwości.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lędziny, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót