Wyślij zapytanie
886... pokaż numer

Studio Filmowe Imagine

Trzciana 412, Bochnia

W pobliżu: Nowy Sącz, Kraków, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dobrzyce

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

886... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 290

Opis

Studio Filmowe Imagine

Nasze filmy to efekt zmieszania doświadczenia i kreatywności nabytej przy realizacji szeregu różnych zleceń. Nie boimy się stwierdzenia, że mamy jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych filmów w branży ślubnej. To co nas wyróżnia to doskonała jakość, wyczucie smaku, pełna stabilizacja i niewidoczność podczas rejestracji.

Nawet film w kinie może się nudzić, gdyż trwa za długo, jest słabej jakości i nieumiejętnie zmontowany. Podobnie jest z filmem z wesela. Zbyt długa produkcja o długim i wolnym montażu już w pierwszych minutach znudzi widza i da negatywny obraz na resztę filmu. Zbyt krótki film pozostawi niedosyt, nie odda w pełni atmosfery danego miejsca lub chwili. Dbamy, aby nasza oferta była najlepsza, a nasze filmy wykraczały poza ramy bardzo dobrego filmu z wesela. W IMAGINE wiemy jak powinien wyglądać nowoczesny film ślubny i co powinno składać się na jego wyjątkowość:

Rejestracja obrazu
Topowy obraz - miękki, dynamiczny w kolorach o dużej głębi ostrości - wymaga topowego sprzętu, znajomości jego możliwości, wykształcenia i doświadczenia operatora. Nie ma półśrodków. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę na poprawność rejestrowanego obrazu. Niezwykle dbamy o kolory każdej sceny, jej stabilizację i wygląd. Wszystko po to, aby film na całej długości był równy i prawidłowo zrealizowany.

Jak pracujemy?
Pracujemy w zespołach 2-4 osobowych. Aby zachować naturalność staramy się być niewidoczni i nie ingerować zbytnio w otoczenie. To wyróżnia tylko najlepszych - umiejętność tworzenia pięknych ujęć będąc głównie obserwatorem.

Styl Imagine
Nasz film to połączenie wysokich umiejętności, doświadczenia i dużej kreatywności. Dzięki temu wypracowaliśmy nasz niepowtarzalny styl zarówno w rejestracji jak i montażu materiału. Wzorujemy się na prawdziwych filmach budując prawdziwe emocje i tempo filmu ślubnego.

Zawartość filmu
Sami decydujecie jaką długość i co może zawierać film ślubny. Nie kierujemy się utartymi szablonami i możemy realizować filmy o dowolnej długości. Zaczynamy już od 15 minut kończąc na 2 godzinach i co najważniejsze nawet przy najdłuższej długości utrzymujemy najwyższy poziom filmu.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bochnia, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót