Wyślij zapytanie
511... pokaż numer

VINCI FILMS Studio

Kraków

W pobliżu: Nowy Sącz, Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Miechów, Olkusz, Proszowice, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Sucha Beskidzka, Limanowa, Dąbrowa Tarnowska

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

511... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 907

Opis

VINVI FILMS Studio

Profesjonalny kamerzysta na wyjątkowe okazje !

Dzień Ślubu, Pierwszej Komunii Św. czy też Studniówki dla większości z nas zdarzają się raz w życiu. To niezapomniane chwile, które przywołują w nas najwspanialsze wspomnienia. Nowoczesne czołówki, teledysk z przygotowań, uchwycone wzruszające momenty a także romantyczne teledyski z pleneru - to krótka charakterystyka naszych filmów.

Naszym zadaniem jest uwiecznić Państwa uroczystość tak, aby po latach można było wrócić do tych pięknych chwil, oglądając nasze zdjęcia i filmy.
Na każde wesele, komunię i inną uroczystość przybywa nasz kamerzysta, posiadający duże doświadczenie oraz umiejętności. Zadba on o odpowiednie oświetlenie i jakość rejestracji tak, aby z nakręconego materiału powstał wspaniały i wzruszający zarazem film np. z Państwa wesela.

Do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i zaangażowaniem aby zrealizowany film i zdjęcia w pełni oddawał emocje i uczucia podczas tego szczególnego wydarzenia. Filmowanie wesel, a także innych uroczystości oferujemy szczególnie klientom z Nowego Sącza, Zakopanego oraz Tarnowa, a na specjalne życzenie dojedziemy także do innych Polskich miast.

Wasze wesele w najlepszej jakości.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót