Wyślij zapytanie
509... pokaż numer

Video Filmowanie Horyzont

Bydgoszcz

W pobliżu: Toruń, Chełmża, Świecie, Wąbrzeźno, Grudziądz, Inowrocław, Żnin, Radziejów, Brodnica, Włocławek, Lipno, Ciechocinek, Rypin, Aleksandórw Kujawski, Nieszawa, Sępólno Krajeńskie

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

509... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 659

Opis

Video Filmowanie Horyzont

Video Filmowanie Horyzont zajmuje się organizacją imprez muzycznych i wydarzeń kulturalnych oraz wideofilmowaniem i montażem różnych form multimedialnych.

Wideofilmowanie - realizacja zdjęć i montaż - naszym głównym obszarem działania jest Bydgoszcz oraz województwo Kujawsko-Pomorskie, jednak większe zlecenia przyjmujemy z całej Polski

Wideofilmowanie:

  • Wideofilmowanie ślubu i wesela
  • Wideofilmowanie przyjęć Pierwszo Komunijnych i innych uroczystości
  • Koncert, impreza muzyczna
  • Dokumentacja filmowa z imprezy firmowej


Film ślubny

Film ślubny to utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących Wam w tym ważnym dniu. Agencja Artystyczna "Horyzont" proponuje udział najlepszego kamerzysty, którego zmysł artystyczny, niezależny sposób myślenia, doświadczenie w branży telewizyjnej oraz wiedza operatorska zdobywana w Camerimage Film School pozwoli na realizację tej wyjątkowej pamiątki. Operator dysponuje profesjonalnym sprzętem filmowym na Wasz ślub i wesele. Wideofilmowanie może być profesjonalne i jest dla mnie sztuką a jego montaż magią. Każda para Młoda pragnie mieć pamiątkę po tym szczególnym wydarzeniu. Przed wiekami były to opisy kronikarzy, działa poetów, malowano obrazy, aż pojawiły się pierwsze fotografie a później taśma filmowa. Dzisiaj do dyspozycji są profesjonalne cyfrowe kamery o wysokiej rozdzielczości obrazu co nadaje filmowi niesamowity efekt i niepowtarzalny klimat. W naszej ofercie znajduje się również możliwość sfilmowania z dwóch kamer kierowanych przez dwóch wyszkolonych operatorów oraz współpracy z dobrej klasy fotografem, który uwieczni te najpiękniejsze chwile. Nasza gama usług obejmuje realizację filmową wszelkich imprez, produkcję filmów reklamowych, teledysków oraz filmów z uroczystości ślubnych. Nasze prace są stylowe ale realne, bazujące na tym co się wydarzyło podkreślając najważniejsze momenty Waszego ślubu. W ofercie posiadamy filmy w standardowej jakości DVD oraz w jakości Full HD, nagrywane na płyty Blu Ray.

Jeśli chodzi o realizację filmu ślubnego wygląda ona następująco: operator filmuje (profesjonalną kamerą w jakości Full HD) uroczystość weselną od momentu przygotowań, przez błogosławieństwo, ceremonie zaślubin po imprezę weselną do godziny około 1 w nocy. Kończy pracę po oczepinach. Zazwyczaj posiadamy wtedy około 4 godzin materiału surowego, który w zupełności wystarczy do montażu filmu od 1,5 do 2 godzin i 3-5 minutowego teledysku (skrótu najważniejszych momentów) pod utwór, który Państwo wybiorą. Czas realizacji montażu zlecenia od daty ślubu trwa do 30 dni. Klient finalnie otrzymuje od nas dwa komplety po dwie płyty filmów DVD oraz jeden komplet Blu Ray. Istnieje również możliwość zgrania całego materiału surowego na dysk zewnętrzny.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katarzyna 2017-09-21 14:39:18

Ocena: 5

Teledysk i film jest bajeczny! Nie wiemy jak to zrobiłeś ale udało Ci się uchwycić najważniejsze dla nas osoby w wielu momentach :-) jakość jest bardzo wysoka i naprawdę każdy jak na razie jest serio pod wrażeniem efektu i czasu w jakim to otrzymaliśmy :-) no i przede wszystkim jacy my piękni wszyscy haha naprawdę bomba! Bardzo Ci dziękujemy za uwieczniony najpiękniejszy dzień w naszym życiu jak dotąd :-) Pozdrawiamy, Kasia i Adam.

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót