Wyślij zapytanie
509... pokaż numer

Weselisko Videofilmowanie - Fotografia Zbigniew Rybak

ul. Dworcowa 22 G, Sianów

W pobliżu: Koszalin, Nowogard, Police, Stargard Szczeciński, Goleniów, Pyrzyce, Gryfino, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Szczecinek, Świdnin

Zachodniopomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

509... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 973

Opis

Weselisko Videofilmowanie - Fotografia Zbigniew Rybak

Proszę Państwa, wszyscy pragniemy utrwalić nasze najwspanialsze i najważniejsze chwile w naszym życiu. Dzięki wideofilmowaniu oraz fotografii, wszelkie uroczystości rodzinne pozostaną w Waszej pamięci o wiele dłużej i o wiele bardziej będziecie mogli Państwo wczuć się w klimaty tych niezapomnianych chwil. Rzetelnie i zgodnie z Państwa wyobrażeniami utrwalam w postaci filmów DVD i fotografii, momenty zabawy, radości i wzruszeń.

Firma specjalizuje się w cyfrowej produkcji filmów WIDEO oraz FOTOGRAFII ŚLUBNEJ w Koszalinie, w powiecie koszalińskim oraz na terenie Pomorza Środkowego (w określonych okolicznościach w dwie osoby: osobno kamerzysta i fotograf). Obsługuje również inne imprezy rodzinne takie jak: Pierwsze Komunie św., studniówki i inne. Wykonuje również reportaże rodzinne i okolicznościowe oraz filmy reklamowe i edukacyjne.

Wybierając usługi mojej firmy decydujecie się Państwo na obsługę multimedialną na najwyższym poziomie. Gwarantuję profesjonalny montaż, najlepszą jakość materiałów, wykorzystanie najnowszych technologii, co w połączeniu z moim zaangażowaniem i pasją daje niesamowity efekt. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i zaplecze sprzętowe co w rezultacie daje ciągłe podnoszenie jakości moich usług. Robię wszystko aby filmować i fotografować możliwie dyskretnie, koncentrując się na emocjach oraz atmosferze tych wyjątkowych chwil.

Dysponuję wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem foto-video. Profesjonalne cyfrowe kamery (Panasonic AG-DVC60 oraz Sony DCR-VX2100) i aparaty fotograficzne (np. Nikon D700) zapewniają najwyższą jakość filmu i zdjęć z Państwa uroczystości.

Jeśli macie Państwo pytania, wątpliwości lub zależy Państwu na rezerwacji terminu z wyprzedzeniem i negocjacji korzystnych warunków umowy, proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sianów, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót