Wyślij zapytanie
607... pokaż numer

ZIK Digital Foto Video Studio - Video

Srebrna, Gdańsk

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Puck, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Kościerzyna, Kwidzyn, Czersk, Słupsk, Słupsk, Bytów, Łeba, Miastko, Pruszcz Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Czułchów, Ustka, Żukowo, Lębork, Sztum, Prabuty, Gniew, Władysławowo, Skórcz, Kolbudy, Dzierzgoń, Bursy, Czarne

Pomorskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

607... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1450

Opis

ZIK Digital Foto Video Studio - Video

Wideo i fotografia, to dziedziny w których się spełniamy od wielu lat. Realizujemy reportaże ze ślubów, wesel, chrzcin, komunii, studniówek oraz innych wyjątkowych okazji.

Miłe jest to, że każdy reportaż jest okazją do poznania nowych ludzi. Dokumentujemy Wasze emocje, uczucia, radość, szczęście oraz wszystko to co Was otacza.

Czy można chcieć czegoś więcej?

Jeżeli pozwolicie nam fotografować i filmować najważniejsze dla Was chwile, to możecie być pewni, że zrobimy to z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Staramy się by nasze usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Gwarantujemy Państwu pełne zaangażowanie z naszej strony oraz miłą atmosferę w trakcie realizacji.

Pracujemy wyłącznie sprzętem cyfrowym, a główny nacisk kładziemy na jakość materiałów.

Posiadamy upoważnienia do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych w Archidiecezji Gdańskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi filmami na stronie www!

Iwona i Zbyszek

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Karolina i Wojtek 2017-07-13 09:22:35

Ocena: 5

Jesteśmy pozytywnie i mile zaskoczeni :) zdjęcia wspaniałe, a film rewelacyjny. Pani Iwona i Pan Zbyszek wspaniali ludzie, z którymi można się dogadać. Bardzo przyjaźni, zawsze uśmiechnięci i z poczuciem humoru. Na prawdę pełen profesjonalizm, a podczas wesela nawet nie było wiadomo kiedy i skąd są robione zdjęcia i kręcony film. (brzydko mówiąc nikt nikomu się nie plątał pod nogami) czym wszyscy byli zszokowani :) Są to ludzie z pasją, znający się na rzeczy. Zarówno my jak i nasi goście są zachwyceni zdjęciami i filmem :) Znaleźliśmy Państwa w internecie, bez żadnego polecenia i nie żałujemy naszej decyzji, bo sądzę, że lepiej trafić nie mogliśmy. Ale za to z głębi serca, gorąco my POLECAMY usługi ZIK Digital Foto Video Studio. Mamy wspaniałą pamiątkę. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że będzie okazja, żeby się jeszcze z Państwem spotkać :) Pozdrawiamy serdecznie Karolina i Wojtek :)

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót