Wyślij zapytanie
533... pokaż numer

Opis

GAGA weddings - kreatywna agencja wedding plannerska

GAGA weddings to kreatywna agencja wedding plannerska oferująca kompleksową organizację oraz koordynację ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego na terenie całej Polski.

Wszystkie nasze realizacje wykonywane są ze smakiem, bez przepychu i kiczu. Dbamy o detale, które sprawiają, że każda uroczystość staje się wyjątkowa. Uwielbiamy łączyć klasykę, która jest nieprzemijalna z elementami ekstrawagancji, które dodają szaleństwa i nieprzewidywalności. Nie lubimy przeciętności, zawsze stawiamy na nietypowe rozwiązania.

Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie pomysły naszych Klientów, ale również proponujemy własne, zawsze w zgodzie z upodobaniami, potrzebami oraz charakterem Klientów. Pragniemy, aby każda uroczystość tworzona przez nas była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Charakteryzuje nas perfekcja, kreatywność, wysoka jakość oferowanych usług oraz pełen profesjonalizm!

Z ogromną przyjemnością pomożemy każdej Parze Młodej w organizacji wymarzonego ślubu i wesela.

Wszystkich zaręczonych zachęcamy do pierwszego, zupełnie niezobowiązującego spotkania z wedding plannerem. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, opowiemy o najnowszych ślubnych trendach i pokażemy jak wygląda nasza praca!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót