Wasz Dzień - organizacja ślubów i wesel

Giżycko

W pobliżu: Orzysz, Kętrzyn, Mrągowo, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Węgorzewo

Warmińsko-Mazurskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

100 zł

797... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 362

Opis

Wasz Dzień - organizacja ślubów i wesel

Witajcie Kochani Nowożeńcy!

Jeżeli trafiliście na moją stronę, prawdopodobnie potrzebujecie pomocy przy organizacji Waszego Dnia.

Wiem jak trudno jest wszystko zorganizować i dopiąć na ostatni guzik. Wiem, bo sama przez to przechodziłam! Czasu jest coraz mniej, a sprawy się piętrzą. Pozwólcie sobie pomóc. Ze mną o niczym nie zapomnicie i wszystko będzie tak, jak sobie to wymarzyliście.

Zapraszam Was na spotkanie, na którym poznamy się i luźno porozmawiamy o Was. Chciałabym Was poznać by móc doradzić Wam najlepsze rozwiązania.

Posiadam liczne kontakty w branży weselnej – stąd pewność, że będziecie mieli wymarzonego fotografa, operatora kamery czy też zespół lub dj-a.  Nie macie sali na wesele? A może marzy Wam się przyjęcie w plenerze? To wszystko jest do zrobienia.

Makijażystka nie ma wolnego terminu? Złamał się paznokieć? Pan młody nie ma jeszcze butów? A może suknia ślubna potrzebuje poprawki, a Ty nie masz zaufanej krawcowej?

Jeżeli na któreś pytanie odpowiedzieliście twierdząco – jest na to rozwiązanie!

W mojej ofercie znajdziecie kilka pakietów, dzięki czemu dobierzecie coś, co będzie odpowiednie dla Was. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz innych imprez.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Giżycko, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót