Wyślij zapytanie
12... pokaż numer

Cichy Gaik

Ratajów 124, Słomniki

W pobliżu: Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

80

12... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 781

Opis

Cichy Gaik

To co nas wyróżnia to fakt, że dysponujemy aż 3 eleganckimi salami bankietowymi oraz jedną restauracyjną. Łącznie możemy przyjąć niemalże 300 Gości jednocześnie. Każda z sal urządzona jest w innym i klimacie, a ich styl i elegancja na długo zapadają w pamięci odwiedzającym nas gościom.

 

Gdy już trafisz do Cichego Gaiku od progu powita Cie uśmiechnięta i profesjonalna obsługa, która swym doświadczeniem spełni najbardziej wyszukane wymagania oraz pomoże w organizacji przyjęcia. Nasza praca jest równocześnie naszą pasją. Kiedy zdecydujesz się na organizację przyjęcia weselnego lub imprezy okolicznościowej w naszej restauracji, otrzymujesz gwarancję opieki, pomocy i fachowych konsultacji już od pierwszego spotkania.

Działamy według sprawdzonych rozwiązań w zakresie tzw. wedding planning. Pomagamy w wyborze menu indywidualnie dopasowanego do potrzeb naszych Klientów. Ponadto współpracujemy z fotografami, filmowcami, zespołami muzycznymi, kierowcami luksusowych samochodów, florystami, kosmetyczkami, fryzjerami i wielu, wielu innych specjalistów, bez których nie można wyobrazić sobie sprawnej organizacji wesela.

Na życzenie Klientów dostarczamy dekoracje i kwiaty weselne.

 

Dla Pary Młodej przewidujemy wygodny pokój wraz z łazienką w cenie całego przyjęcia. Oprócz dogodnej lokalizacji i łatwego dojazdu zapewniamy także bezpłatny duży parking wraz z monitoringiem. Na terenie całego obiektu umożliwiamy dostęp do darmowej sieci Wi-Fi.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Słomniki, Lokale weselne, Restauracje

Powrót