Wyślij zapytanie
502... pokaż numer

Club & Restauracja Tradycja

Świerkowa 82, Zduńska Wola

W pobliżu: Sieradz

Łódzkie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

120

502... pokaż numer

strona www

facebook

Wyświetleń: 1606

Opis

Club & Restauracja Tradycja

Club & Restauracja Tradycja stanowi doskonałą mieszankę staropolskiej gościnności, wybornego smaku i oryginalności. Nasz kompleks służy temu, aby dostarczyć Państwu jak najwięcej niezapomnianych wrażeń oraz by zadbać o każdy szczegół związany z Państwa uroczystością. Pragniemy, by każdy nasz klient mógł poczuć się gościem na własnym przyjęciu.

 

Do Państwa dyspozycji może być:

* Restauracja na piętrze z możliwością dowolnego ustawienia stołów biesiadnych lub okrągłych, klimatyzowana, z wyjściem na taras dla max.120 osób.
* Sala restauracyjno-klubowa na parterze z dogodnym wyjściem na zewnątrz, max .dla 80 osób, stół do bilarda, darty
* Antresola dla potrzeb zespołu muzycznego
* Dwa parkingi przy kompleksie
* Sezonowy ogródek w okresie letnim dla 50 osób, który jest doskonałym miejscem do odpoczynku lub zorganizowania grill party

 

Naszą misją jest pomoc w realizacji marzeń Klientów, związanych z uroczystym dniem. Organizując przyjęcie w  „Tradycji”, możecie mieć Państwo pewność, że ten dzień będzie naprawdę niezwykły. Wspólnie ustalimy zestawy dań, a personel zadba o to, aby zarówno bohaterowie przyjęcia, jak i ich goście świetnie się bawili. Dołożymy wszelkich starań, by każdy szczegół zrealizować tak, jak sobie Państwo wymarzyliście, by Wasze przyjęcie było najszczęśliwszym dniem w życiu.

Przestronne i gustownie udekorowane sale, zdolne pomieścić do 230 osób, zapewnią swobodę i komfort wolnej przestrzeni. Parkiet taneczny pozwoli wykazać się w tańcu, zaś taras i ogródek letni zapewnią chwilę wytchnienia na świeżym powietrzu.
Imprezy okolicznościowe w atmosferze staropolskiej gościnności

 

Na Państwa życzenie zorganizujemy:

* Przyjęcia weselne (zajmiemy się kompleksowo organizacją wesela oraz atrakcjami towarzyszącymi temu szczególnemu wydarzeniu: pokaz sztucznych ogni, występy tancerzy, recitale, koncerty gitarowe
* Przyjęcia urodzinowe lub imieninowe
* Przyjęcia komunijne, chrzciny
* Rocznice ślubu
* Grill Party
* Konferencje i szkolenia firmowe
* Wieczory kawalerskie i panieńskie
* Spotkania wigilijne
* Inne przyjęcia okolicznościowe

 

Na Państwa życzenie przygotujemy: staropolski stół, drink bar, pieczone prosie.

Naszą misją jest pomóc zrealizować Wasze marzenia związane z tym wydarzeniem. Organizując przyjęcie w sali bankietowej „Tradycja”, możecie mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły.

 

Wspólnie ustalimy zestawy dań, a personel zadba o to, byście zarówno Wy, jak i Wasi goście świetnie się bawili. Dołożymy wszelkich starań, by każdy szczegół zrealizować tak, jak sobie wymarzyliście, a Wasze przyjęcie wieńczyło najszczęśliwszy dzień w Waszym życiu.

Przestronne i gustownie urządzone sale, zdolna pomieścić do 200 osób, zapewnią swobodę i komfort wolnej przestrzeni, parkiet taneczny da wiele możliwości wykazania się w tańcu, zaś taras i ogródek letni pozwoli na chwilę wytchnienia na świeżym powietrzu.

Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług. Zaspokoimy najbardziej wyszukane gusta. Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniem klienta. Służymy miłą i fachową obsługą.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zduńska Wola, Lokale weselne, Restauracje

Powrót