Wyślij zapytanie
500... pokaż numer

Dworek Golikowo - Joanna Golik

Rzyszczewo 29a, Sławno

W pobliżu: Koszalin, Darłowo, Słupsk

Zachodniopomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

120

500... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 6935

Opis

Dworek Golikowo - Joanna Golik

Witamy w Dworku Golikowo – niezwykłym miejscu nawiązującym swoim stylem i charakterem do typowej dla Pomorza XIX-wiecznej zabudowy drewnianej „w kratę”. Dworek składa się ze stylowej restauracji, dużej sali balowej oraz części hotelowej.

Dworek to również miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych oraz hucznych zabaw weselnych i karnawałowych. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy kącik dla dzieci oraz plac zabaw znajdujący się w ogrodzie.

Naszą dumą jest elegancka i gustownie urządzona sala weselna z kominkiem podkreślającym jej dworski charakter. Może ona pomieścić 120 osób i jest największą tego typu w okolicy. Nawet przy pełnym obłożeniu do dyspozycji gości pozostaje duży drewniany parkiet do zabawy. Dla komfortu gości sala jest wyposażona w nowoczesny system klimatyzacji. Bezpośrednio z sali można wyjść na ogród, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza.

Wesela

Organizacja wesel jest naszym „oczkiem w głowie”. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić życzenia Narzeczonych i ich rodziców zarówno w zakresie wystroju sali, jak i sposobu podawania dań. Mogą być one serwowane, w formie stołu biesiadnego lub też stołu szwedzkiego. Poprawiny możemy zorganizować przy grillu na wolnym powietrzu. Menu weselne jest najpierw szczegółowo omawiane, a potem konsultowane z naszym Szefem Kuchni. Ceny menu kształtują się już od około 165 złotych za osobę z poprawinami. Dodatkowo Para Młoda otrzyma bezpłatnie specjalnie przygotowany Apartament dla Nowożeńców. Do dyspozycji gości weselnych posiadamy również 22 miejsca noclegowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sławno, Lokale weselne, Restauracje

Powrót