Wyślij zapytanie
506... pokaż numer

Hotel ForZa - Sala Wenecja

ul. Dworska 1, Poznań

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

120

506... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 3517

Opis

Hotel ForZa - Sala Wenecja

Restauracja Fortezza oraz Hotel ForZa to miejsce, w którym można zorganizować eleganckie przyjęcie weselne, a obsługa zadba o każdy szczegół aby spełnić Państwa życzenia!

Niezaprzeczalnym atutem hotelu jest jego doskonała lokalizacja przy głównych szlakach komunikacyjnych Poznania oraz w sąsiedztwie Centrum Miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Takie położenie powoduje, że jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek, jak i służbowe spotkanie oraz organizację okolicznościowe przyjęcia i wesela.

Opis sal weselnych

Oferujemy Państwu nową, przestronną, klimatyzowaną salę o powierzchni 270 m2 z możliwością aranżacji sali na stołach okrągłych, 10 – osobowych oraz z dostępem do tarasu. Sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający oraz bogatą infrastrukturę multimedialną, umożliwiającą wyświetlenie wzruszającej prezentacji lub filmu podczas przyjęcia.

Jako propozycje uzupełniające oferujemy:

- dekorację sali w wybranym przez Parę Młodą kolorze
- fontannę czekoladową i bufet słodkości
- pieczoną szynkę serwowaną jako atrakcję kulinarną - specjalność Szefa Kuchni
- apartament dla Młodej Pary w prezencie od Hotelu
- profesjonalne pokazy barmańskie
- oprawę muzyczną
- możliwość zorganizowania poprawin następnego dnia
- możliwość zakwaterowania w jednym z 24 naszych luksusowych pokoi

Zapoznaj się z przykładowym menu weselenym! >kliknij

Catering

Restauracja Fortezza zapewni pełną i profesjonalną obsługę gastronomiczną, a Goście będą mogli zaspokoić swoje preferencje kulinarne. Nowoczesna sala z historyczną duszą zachwyca nie tylko wystrojem, ale również doskonałą kuchnią i starannie przygotowanymi potrawami.

Dania serwowane w Restauracji Fortezza to niezwykłe połączenie smaków kuchni włoskiej, bawarskiej i wielkopolskiej, przygotowywane wyłącznie ze składników pozbawionych sztucznych dodatków, polepszaczy smaku i konserwantów. Nasze menu weselne na pewno znajdzie uznanie u osób ceniących sobie tradycyjne potrawy, ale też Gości chcących spróbować nowych smaków i kompozycji.

Atrakcje

Z jednej strony na Gości czeka interesujący, modernistyczny budynek, z drugiej natomiast odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć oryginalne fragmenty fortyfikacji, co pozwoli poczuć niezwykłą atmosferę tego miejsca. Nowoczesny styl i wystrój sali oraz profesjonalna obsługa zapewnią eleganckie przyjęcie, które na długo zapadnie w pamięci Waszej i Waszych Gości!

Partnerami obiektu są: siłownia Orange Gym, Centrum Urody Wellness & Spa MONA oraz Termy Maltańskie. W ramach współpracy nasi Goście mogą skorzystać z wyjątkowych rabatów na usługi oferowane w tych placówkach.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Lokale weselne, Restauracje

Powrót