Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

Karczma w Komorowicach

ul. Hałcnowska 7, Bielsko-Biała

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

604... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1627

Opis

Karczma w Komorowicach

Karczma zbudowana z bali drewnianych i kamienia jest tradycyjną restauracją w górskim stylu. Piękne drewniane wnętrza, ogień z kominka i światło świec, tworzą wyjątkowy klimat i domową atmosferę. Naszym atutem jest tradycyjna i regionalna kuchnia, której specjały zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia, a bogaty wybór trunków poprawi nastrój wszystkim Gościom.

W karczmie poza weselami, przyjęciami i imprezami firmowymi organizujemy różnego rodzaju: koncerty, pokazy sztuki regionalnej, festiwale kulinarne i tematyczne imprezy otwarte.Karczma w Komorowicach jest restauracją o uniwersalnych możliwościach dostosowaną zarówno do potrzeb Gości biznesowych, rodzin z dziećmi, osób niepełnosprawnych, a także Gości zagranicznych.

Mamy przyjemność przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę organizacji przyjęć weselnych. Poniżej znajdą Państwo propozycje menu oraz informacje ogólne. Przedstawione menu można dowolnie modyfikować dostosowując do własnych wymagań i potrzeb. Przedstawione menu są tylko przykładem, który może pomóc Państwu przy określaniu swojego własnego menu weselnego.

* Przyjęcie ślubne >> kliknij
*
Propozycja menu 1 >> kliknij
*
Propozycja menu 2 >> kliknij
*
Propozycja menu 3 >> kliknij

Karczma w Komorowicach organizuje wesela na dwóch salach mogących pomieścić odpowiednio 40 i 80 osób. Zapewniamy doskonałą kuchnię, fachowa obsługę, klimatyzowane i ogrzewane pomieszczenia, pełne zaplecze audio-video, możliwość wyznaczenia kącika do zabaw dla dzieci, ogródek letni, w zimie blask i ciepło z kamiennego kominka.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bielsko-Biała, Lokale weselne, Restauracje

Powrót