Wyślij zapytanie
508... pokaż numer

Leśna Perła

ul. Leśna 1, Rudziniec

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Radzionków, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Świerklaniec

Śląskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

400

508... pokaż numer

strona www

facebook

Polecamy
Wyświetleń: 15011

Opis

Leśna Perła

Leśna Perła to idealne miejsce na Przyjęcie Weselne. Jest to dla Nowożeńców jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego pragniemy by był to dzień niezwykły, niezapomniany, pełen szczęścia i radości. Wiemy że są to chwile niezwykle wzniosłe wymagające odpowiedniej oprawy, atmosfery, wyczucia i taktu dlatego zapewniamy naszym Gościom profesjonalną organizację oraz wsparcie jeszcze przed tym jakże wzniosłym wydarzeniem.

 

Nasze doświadczenie i zaufanie jakim dotąd obdarzyło nas tak wiele Par i ich rodzin organizujących w Leśnej Perle przyjęcia weselne pozwalają nam twierdzić że uczynimy dla Państwa z tego wzniosłego wydarzenia niezapomnianą uroczystość która na zawsze będzie przywoływać miłe i wzruszające wspomnienia.

 

- Organizujemy na życzenie Gości Przyjęcia Weselne zarówno kilku jak i jednodniowe.
- Zapewniamy pełną obsługę Przyjęć Weselnych zarówno kameralnych jaki i tych których liczba Gości zbliża się do 400.
- Wystrój, dekoracje oraz elementy zapewniające odpowiednią atmosferę są dokładnie z Państwem uzgadniane i realizowane.
- Umożliwiamy odpowiedni dobór oprawy artystycznej oraz kulinarnej zgodnie z Państwa wymaganiami.
- W sprzyjających warunkach pogodowych istnieje możliwość wykorzystania podczas przyjęcia pięknego otoczenia naszego obiektu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ewa i Tomek 2016-09-13 10:59:19

Ocena: 5

Restauracja położona w malowniczej scenerii lasów. Wspaniała obsluga,jeszcze. lepsze jedzenie. Jest to restauracja odpowiednia na swój wymarzony wyjątkowy dzień. Właściciele dbają o to żeby ten wymarzony dzień byl najpiękniejszym dniem w swoim życiu. Tak właśnie wyglądało nasze wesele

U Urszula 2015-11-02 14:18:29

Ocena: 5

Miałam to szczęście po raz wtóry gościc w tym przeuroczym miejscu.Atmosfera cudowna ,obsługa oraz menu wspaniałe .Pełny profejonalizm w prowadzeniu tego pięknego obiektu.Wyrazy uznania oraz gratulacje dla wspaniałych właścicieli oraz przemiłej obsługi. Pozdrawiam.

Tagi: Rudziniec, Lokale weselne, Restauracje

Powrót