Wyślij zapytanie
788... pokaż numer

Pecorino Restaurant

Stary Rynek 22, Częstochowa

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

30

788... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1028

Opis

Pecorino Restaurant

Dawno, dawno temu Stary Rynek był centralnym punktem Starej Częstochowy. To tu kończy swój bieg Szlak Orlich Gniazd. Miejsce to, od czasów średniowiecza pełniło funkcję rynku dawnego miasta, skupiały się tutaj liczne szlaki handlowe. Niewątpliwie do dziś można tu usłyszeć echa szwedzkiego potopu, gwar średniowiecznych handlarzy i pobrzękiwanie rycerskich zbroi….

Zachęcamy do odkrycia na nowo tej karty historii Częstochowy i tej części naszego miasta. Zapraszamy na spacer po Starym Rynku i na pyszną strawę do Restauracji Pecorino!

 

W Pecorino jest smacznie, kameralnie i "z historią w tle"!

W zacisznym i spokojnym miejscu z duszą i sercem pragniemy Państwu zaoferować aromatyczną mieszankę polskich i włoskich specjałów, w tym wyborną pizzę, włoskie makarony, świeże sałaty a także dania mięsne, steki, pyszne naleśniki i desery. Swój smak odnajdą tu nie tylko wielbiciele tradycyjnej polskiej kuchni, ale i miłośnicy włoskich rarytasów, a także dzieci – najbardziej wymagający goście!

 

Rozsmakuj się w nowym Pecorino! Zakochaj się w starej Częstochowie!

Nasz atut to świeże, regionalne składniki oraz importowane włoskie produkty. Nie używamy polepszaczy, stabilizatorów, emulgatorów czy konserwantów.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Częstochowa, Lokale weselne, Restauracje

Powrót