Wyślij zapytanie
42... pokaż numer

Quale Restaurant

Narutowicza 48, Łódź

Łódzkie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

50

42... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 586

Opis

Quale Restaurant

Nasza restauracja to miejsce dla ludzi ceniących jakość i smak. To unikalne doświadczenie docenione przez prestiżowe przewodniki Gault&Millau, World Luxury Restaurant Awards oraz 100Best Restaurant in Poland.
 To w końcu przyjemność par excellence.

Restauracja została doceniona przez Gault&Millau, jeden z najbardziej znanych przewodników kulinarnych na świecie, który przyznał jej na rok 2018 dwie czapki i nagrodził największą liczbą punktów spośród łódzkich lokali, tym samym uznając za najlepszą restaurację w mieście. 


Quale znalazła ponadto uznanie w oczach twórców World Luxury Restaurant Awards. wyróżniono ją Grand Award przewodnika 100Best Restaurant in Poland, a podczas Łódzkich Nagród Kulinarnych 2016 nagrodzono za unikalne wnętrza.
 Na Gali Branży Weselnej w Rzeszowie otrzymała tytuł Lidera Roku w kategorii Restauracja.  

Położona w centrum Łodzi, w piwnicy jednej z najpiękniejszych łódzkich willi charakteryzuje się oryginalnym wystrojem wnętrza i dbałością o szczegóły. Elegancja lat 20. ubiegłego wieku stała się inspiracją i laitmotiv'em nowoczesnej restauracji na miarę XXI wieku.

 Restauracja posiada również parking na 12 aut.

Crème de la crème czyli inspirujący świat smaków to królestwo Szymona Stacha, jednego z najzdolniejszych kucharzy młodego pokolenia, zdobywcy tytułu Szefa Jutra na region Centralny na 2018 wspomnianego wcześniej przewodnika Gault&Millau.Quale Restaurant to także nowoczesny cocktail-bar, whisky-bar, perfekcyjna obsługa i specjalnie dobrana muzyka w tle. Kameralny charakter lokalu daje poczucie intymności i swobody, z wyraźną nutką luksusu i gustownego wyrafinowania.
A wszystko po to, aby każda wizyta w restauracji zapadła Państwu głęboko w pamięci.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Lokale weselne, Restauracje

Powrót