Wyślij zapytanie
502... pokaż numer

Restauracja Bella Rosa

Sobieskiego 3, Strzyżów

W pobliżu: Rzeszów, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Jasło, Krosno, Tyczyn, Brzozów, Brzostek, Boguchwała, Nowy Żmigród

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

180

502... pokaż numer

strona www

facebook instagram youtube

Wyświetleń: 6582

Opis

Restauracja Bella Rosa w Strzyżowie "bajeczne wesela" !

Szanowni Państwo, dzień w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspomniał Państwa wesele przez długie lata.

Restauracja Bella Rosa to idealne miejsce do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. W atrakcyjnie zaaranżowanych i klimatyzowanych wnętrzach, zdobionych pięknymi, ręcznie wykonanymi witrażami z elementem róży, organizujemy przyjęcia weselne już od 14 lat. O przyjęciach zorganizowanych w naszej restauracji Nowożeńcy zwykli mówić – Bajeczne wesele! Powtórzmy to jeszcze raz !

Ponad 14-sto letnie doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Spotykając się z Państwem przed przyjęciem, słuchamy Państwa sugestii i życzeń, ponieważ dla nas nie ma dwóch takich samych wesel - dla nas każde wesele jest inne - niepowtarzalne i wyjątkowe. Nie stosujemy schematów, dlatego do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania. Organizujemy zarówno duże, wystawne wesela jak i małe, kameralne przyjęcia charakteryzujące się niezapomnianą atmosferą.

Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania personalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty.


Aktualna oferta weselna >kliknij

Galeria weselna naszych realizacji >kliknij

Zachęcamy Państwa do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie z naszym konsultantem weselnym, 

który szczegółowo zaprezentuje Państwu naszą ofertę weselną. Tel: 502-027-710

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Strzyżów, Lokale weselne, Restauracje

Powrót