Wyślij zapytanie
12-... pokaż numer

Restauracja Grube Ryby

ul. Śląska 57a, Zabierzów

W pobliżu: Kraków, Krzeszowice

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

zł / os

Liczba gości

130

12-... pokaż numer

strona www

facebook

Wyświetleń: 29644

Opis

Restauracja Grube Ryby

Malowniczo położona Restauracja Grube Ryby leży na terenie Rezerwatu Krajobrazowego Odwiedzając naszą Restaurację latem poczują Państwo zapach lasu, odpoczną od miejskiego zgiełku w otulinie rezerwatu. W zimie zaś zaskoczy Państwa śnieżnobiały krajobraz, skute lodem jezioro oraz blask rozpalonego kominka.

Organizujemy :

* przyjęcia weselne od 75 do 130 osób
* komunie
* chrzciny
* przyjęcia okolicznościowe
* bankiety

Oraz spełniamy wszystkie Państwa marzenia, oczekiwania i pomysły.

Niepowtarzalny wystrój wnętrza, fenomenalna kuchnia oraz obsługa na najwyższym poziomie sprawią, że poczujecie się u nas wyjątkowo.

Zapraszamy do kontaktu!!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marek i Magda 6.04.2013 2013-04-18 13:56:02

Ocena: 5

Jesteśmy zachwyceni organizacją wesela naszej córki w restauracji Grube Ryby. Zarówno strona organizacyjna, menu, wystrój sali, obsługa, wszystko na najwyższym europejskim poziomie. Świetna współpraca z menagerem restauracji P.Ewą i obsługą. BARDZO POLECAMY. Magda i Marek z Zabierzowa

M MonikaB 2012-10-03 15:44:38

Ocena: 5

Organizowaliśmy w Grubych Rybach" wesele. Od samego początku mieliśmy pełne wsparcie Pani mamager. Osoba pełna zaangażowania i poświęcenia. Restauracja wyręczyła nas w załatwieniu wielu rzeczy, nie było rzeczy niemożliwych do zorganizowania. Obsługa fantastyczna, profesjonalna, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Jedzenie wyśmienite i pięknie podane. Cena również była świetna. Goście byli zachwyceni... A ten widok z okna.... Wspaniałe miejsce! Organizacja wesela w "Grubych Rybach" była czystą przyjemnością.

Tagi: Zabierzów, Lokale weselne, Restauracje

Powrót