Zapytanie
12-... telefon

Restauracja Grube Ryby

ul. Śląska 57a, Zabierzów, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Krzeszowice

12-... telefon
Wyświetleń: 32563


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 75 do 130

Restauracja Grube Ryby

Malowniczo położona Restauracja Grube Ryby leży na terenie Rezerwatu Krajobrazowego Odwiedzając naszą Restaurację latem poczują Państwo zapach lasu, odpoczną od miejskiego zgiełku w otulinie rezerwatu. W zimie zaś zaskoczy Państwa śnieżnobiały krajobraz, skute lodem jezioro oraz blask rozpalonego kominka.

Organizujemy :

* przyjęcia weselne od 75 do 130 osób
* komunie
* chrzciny
* przyjęcia okolicznościowe
* bankiety

Oraz spełniamy wszystkie Państwa marzenia, oczekiwania i pomysły.

Niepowtarzalny wystrój wnętrza, fenomenalna kuchnia oraz obsługa na najwyższym poziomie sprawią, że poczujecie się u nas wyjątkowo.

Zapraszamy do kontaktu!!

  • Ogród
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marek i Magda 6.04.2013 2013-04-18 13:56:02

Ocena: 5

Jesteśmy zachwyceni organizacją wesela naszej córki w restauracji Grube Ryby. Zarówno strona organizacyjna, menu, wystrój sali, obsługa, wszystko na najwyższym europejskim poziomie. Świetna współpraca z menagerem restauracji P.Ewą i obsługą. BARDZO POLECAMY. Magda i Marek z Zabierzowa

M MonikaB 2012-10-03 15:44:38

Ocena: 5

Organizowaliśmy w Grubych Rybach" wesele. Od samego początku mieliśmy pełne wsparcie Pani mamager. Osoba pełna zaangażowania i poświęcenia. Restauracja wyręczyła nas w załatwieniu wielu rzeczy, nie było rzeczy niemożliwych do zorganizowania. Obsługa fantastyczna, profesjonalna, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Jedzenie wyśmienite i pięknie podane. Cena również była świetna. Goście byli zachwyceni... A ten widok z okna.... Wspaniałe miejsce! Organizacja wesela w "Grubych Rybach" była czystą przyjemnością.

Tagi: Zabierzów, Lokale weselne, Restauracje, Obiady Weselne

Powrót