Wyślij zapytanie
691... pokaż numer

Restauracja Letnia

ul. Wróblewskiego 1/5, Wrocław

Dolnośląskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

170

691... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 23389

Opis

Restauracja Letnia

Restauracja Letnia znajduje się w południowo wschodniej części wrocławskiego ogrodu zoologicznego. To obiekt o powierzchni 600 mkw. z salą bankietową o pow. 450 mkw. i wysokości 5,3 m utrzymany w stylu średniowiecznym. Wystrój wnętrza dopełniają atrakcyjne trofea myśliwskie, broń z epoki, most zwodzony, sadzawka z fontanną i kaskadami wodnymi, oryginalny bufet w stylu karczmy i wiele innych.

W otoczeniu restauracji znajdują się podświetlane ogródki letnie na ok. 300 miejsc, stylowe, stałe grille, trawnik piknikowy o pow. 800 mkw, staw z dzikim ptactwem i wybieg żubrów.

Lokal posiada klimatyzację, wentylację , centralne ogrzewania, stylowe oświetlenie świecowe świecznikami podsufitowymi i stacjonarnymi, ledowe oświetlenie teatralne wnętrza i parkietu tanecznego, scenę dla zespołu, nowoczesne nagłośnienie, garderobę dla artystów itp.

Głównym przedmiotem działalności "Restauracji Letniej" jest całoroczne organizowanie
bankietów, wesel, imprez firmowych, bali okolicznościowych i pikników.

Restauracja świadczy również sezonowo od wiosny do jesieni usługi gastronomiczne dla gości odwiedzających ZOO Wrocław.Polecamy bogaty zestaw dań kuchni staropolskiej przeplatanej elementami kuchni świata. Na deser serwujemy pyszne ciasta domowe, desery lodowe "Algida", i doskonałe kawy włoskie. "Restauracja Letnia" to jedyny we Wrocławiu punkt oferujący lane piwo "Żubr". Na imprezy przygotowujemy niepowtarzalne stoły bankietowe, swojskie wyroby z grilla, pieczone prosiaki i szlachetne trunki.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

U Ula 2013-10-25 22:34:43

Ocena: 5

Moje wesele odbyło się w Letniej w maju tego roku. Wszystko profesjonalnie przygotowane, żadnych problemów. Jedzonko pyszne, muzyka ok, sala naprawdę z klimatem, goście bawili się super. Będę ten dzień zawsze wspominać z uśmiechem, drugi raz wybrałabym tą samą salę :)

Tagi: Wrocław, Lokale weselne, Restauracje

Powrót