Restauracja Nowa Łódź

ul. Piłsudskiego 76, Łódź

Łódzkie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

50

530... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 10067

Opis

Restauracja Nowa Łódź

W trosce o najwyższą jakość usług cateringowych specjalizujemy się przede wszystkim w przygotowaniu i obsłudze bardziej kameralnych imprez i spotkań dlatego też nasz restauracja będzie idealnym miejscem na obiad po ślubie dla najbliższych lub małe wesele.

Proponujemy starannie dobrane potrawy i smaki - nasze menu zawsze tworzymy indywidualnie dla naszych Klientów w oparciu o ich konkretne potrzeby i sugestie. Wszystkie, nawet najprostsze dania podawane są w wyjątkowy sposób. Za każdym razem Szef Kuchni osobiście przygotowuje i nadzoruje powstawanie wszystkich potraw, a wina i alkohole są dobierane przez someliera.

Nasz oferta zawiera także organizację i obsługę imprez poza restauracją. Rozwijający się rynek usług cateringowych powoduje, iż ciągle inwestujemy w najlepszej jakości sprzęt, taki jak wysokiej klasy zastawa stołowa i bankietowa, bielizna stołowa, sprzęt cateringowy oraz wiele innych, by grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększało. Nasz własny transport sprawia, że jesteśmy niezależni tak w przypadku zaopatrzenia jak i dostaw naszych usług do Klientów w dowolne miejsce.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobywane w branży gastronomiczno-hotelarskiej procentuje wyborem najlepszych i sprawdzonych dostawców, tak krajowych jak i międzynarodowych oferujących produkty spożywcze najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Lokale weselne, Restauracje

Powrót