Wyślij zapytanie
660... pokaż numer

Restauracja Pasta

Kamionkowska 48a, Warszawa

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

660... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2464

Opis

Restauracja Pasta

Restauracja Pasta to miejsce wyjątkowe. Każdego dnia serwujemy kuchnię europejską bogatą w różnorodne smaki. Nasze dania przyrządzamy z pasją. Ciasta i dania specjalne stanowią unikalną kompozycję smaków, która podkreśli doskonałość każdej okazji.Organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, urodziny, imprezy firmowe i okolicznościowe. Latem nasz ogród oferuje dodatkowe atrakcje – grilla, tańce, koncerty i wystawy.

Różnorodność przestrzenna

W restauracji mamy kilka niezależnych miejsc o indywidualnym charakterze. Na parterze sala z barem, na piętrze oddzielna sala na zaaranżowanym poddaszu gwarantująca dyskrecję. Dodatkową przestrzenią jest piękny ogród, latem aranżowany na przestrzeń jadalną oraz taneczną. Każdy znajdzie dla odpowiednie miejsce do pracy, relaksu, biznesowego lunchu.

Zaczarowany Ogród

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić z Państwem przestrzeń naszego ogrodu. Co roku staramy się kreować nową kompozycję. Dwukrotnie zostaliśmy nagradzani piewszymi nagrodami w konkursie Warszawa w kwiatach (edycje 2014, 2016). Cieszymy się że nasza praca została doceniona i że mamy najpiękniejszy ogród w Warszawie.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Lokale weselne, Restauracje

Powrót