Wyślij zapytanie
884... pokaż numer

Restauracja Pomarańczowy Fortepian

ul. Dąbrowskiego 4, Piła

W pobliżu: Chodzież, Trzcianka

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

90

884... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1832

Opis

Restauracja Pomarańczowy Fortepian

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości powiększyliśmy Pomarańczowy Fortepian o salę konferencyjno-restauracyjną, na której organizujemy wesela.

Oddajemy do Państwa dyspozycji salę, na której swobodnie zmieści się 90 osób, jak również położoną tuż obok salę taneczną. W trosce o doskonałą zabawę pary młodej jak również zaproszonych przez nią gości stworzyliśmy możliwość projekcji zdjęć i filmów rodzinnych na dużym ekranie w czasie trwania przyjęcia weselnego.

Przygotowane przez nas sale wyposażone są w niezależną wentylację i klimatyzację, co poprawi Państwa samopoczucie w cieplejsze dni. Na życzenie udostępniamy również kuchnię grillową, z której mogą Państwo zamawiać wyborne potrawy przygotowane przez naszych profesjonalnych kucharzy. Dodatkową atrakcją wieczoru może stać się piec staropolski, który sprawi, iż podczas wesela będzie panował niesamowity klimat dawnych czasów.

Pomarańczowy Fortepian to miejsce, w którym wyśmienite jedzenie łączy się ze stylowymi wnętrzami tworząc wyjątkową oprawę dla każdej fotografii dokumentującej zabawę podczas wesela, bądź innej imprezy okolicznościowej.
Dbając o to, ażeby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z Waszego przyjęcia, imprezy rodzinnej czy też firmowej proponujemy indywidualne rozwiązania, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Organizujemy wesela w plenerze!

Wesela w plenerze, to już nie tylko sceny z amerykańskich filmów, ale coraz częściej rzeczywistość w Polsce.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaproponować organizację tego typu wydarzenia przez Restaurację Pomarańczowy Fortepian. Mając na uwadze rangę tego wydarzenia, pragniemy zapewnić przyszłą Parę Młodą, że zawsze dokładamy wszelkich starań, by organizowana z naszym udziałem impreza, stała zawsze na najwyższym poziomie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji eleganckie białe namioty, stoły, krzesła oraz wszelkie urządzenia gastronomiczne - niezbedne do prawidłowego wykonania powierzonego nam zlecenia. Gwarancją najwyższej jakości są również przygotowane przez naszego szefa kuchni dania.

Posiadamy mobilne studio kuchenne, dzięki któremu możemy stworzyć doskonałe potrawy w praktycznie dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu. Wykwintne, smaczne dania, niebanalny wystrój oraz nienaganna obsługa przeprowadzona przez nasz zespół jest gwarancją udanego przyjęcia weselnego.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Piła, Lokale weselne, Restauracje

Powrót