Restauracja Równia Resto Bar

ul. Słoneczna 2A, Zakopane

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

150

504... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 4429
  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Opis

Równia Resto Bar

Restauracja Równia resto/bar to także idealne miejsce na organizację wesela, niezależnie od jego rozmiarów, czy małe czy duże, z nami zawsze będzie wyjątkowe. Przy zachowaniu najwyższych standardów, którymi zawsze się kierujemy zarówno w kwestii serwowanych dań jak i obsługi gości, koszt menu weselnego zaczyna się już od 130 zł od osoby.

 

Organizujemy wesela maksymalnie na 150 osób . Specjalnie skomponowane menu zawiera uroczyste powitanie gości lampką szampana oraz chlebem i solą, przystawkę, zupę, danie główne, deser a ponadto dwa dania gorące, bufet szwedzki dostępny podczas przyjęcia, napoje zimne i gorące bez ograniczeń. W cenę menu nie są natomiast wliczone ciasta na stoły, tort weselny, alkohol oraz obsługa muzyczna.

 

Menu Weselne

Z myślą o Państwa wygodzie, przygotowaliśmy dwa warianty menu weselnego. Pierwszy wariant składający się ze starannie dobranych przez nas potraw, w okazyjnej cenie 130 zł/os.

lub

Drugi wariant polegający na pełnej dowolności. Z pośród zaproponowanych dań, możecie Państwo sami skomponować menu jakie zaserwujemy na weselu. W tym przypadku wycena jest zależna od wybranych przez Państwa dań, od 180 – 250 zł /os.

 

WARIANTY MENU

 

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą
lub maja Państwo pytania, prosimy o kontakt:
504 197 315 ; 504 112 035

 

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

m malwina 2017-10-02 13:30:37

Ocena: 5

Jedzenie dobre obsługa miła polecam

Tagi: Zakopane, Lokale weselne, Restauracje

Powrót