Wyślij zapytanie
605... pokaż numer

Restauracja Rzemyk

Tkaczyka 6, Kościerzyna

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

80

605... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 970

Opis

Restauracja Rzemyk

Historia restauracji rozpoczęła się od otwarcia kawiarni Rzemyk przy ulicy Źródlanej 9, poprzednio funkcjonowała tam kawiarnia ,,Rzemieślnicza” powszechnie nazywana przez mieszkańców Rzemykiem. Obecnie Restauracja Rzemyk położona jest w centrum miasta wśród starej zabudowy. Nowoczesna architektura lokalu wtopiona jest w zabudowę starego miasta, zachęca do odwiedzenia i spędzenia niezapomnianych chwil. Aranżacja wnętrza inspiruje do zapoznania się z historią Kościerzyny.

 

Lokal jest w pełni klimatyzowany, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, oraz przyjazny dzieciom. Do dyspozycji gości jest sala główna na 90 miejsc, sala VIP na 15 osób, a w sezonie letnim ogródek na 200 miejsc i pawilon konsumpcyjny na 45 miejsc.

 

Organizujemy przyjęcia i spotkania okolicznościowe w różnej formule, spotkania tematyczne, wieczory regionalne, rybne, kuchni różnych stron świata, itp. Z okazji świąt przygotowujemy specjalne wyroby, które mogą stanowić wspaniały i wyjątkowy upominek. Zadbamy aby chwile spędzone w Restauracji Rzemyk, były miłym wspomnieniem dla Państwa i zachęcały do ponownego odwiedzenia nas.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kościerzyna, Lokale weselne, Restauracje

Powrót