Wyślij zapytanie
665... pokaż numer

Restauracja Spiżarnia

Biały Bór 68A, Grudziądz

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

120

665... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1119

Opis

Restauracja Spiżarnia

Nic tak dobrze nie wróży na nowej drodze życia, jak udane wesele. Zapewniamy komfortowe warunki uroczystości weselnej, w której może brać udział aż 120 osób. Dla gości weselnych przygotujemy miejsca, zarówno przy stołach kwadratowych, jak i okrągłych.

Bierzemy aktywny udział w planowaniu przebiegu imprezy, możecie Drodzy Klienci skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy również otwarci na wszystkie, nawet bardzo oryginalne propozycje, które na pewno zrealizujemy po wcześniejszych ustaleniach.

Olbrzymim atutem kompleksu Biały Bór jest jego usytuowanie, bo „tak daleko i tak blisko”, to najprawdziwszy cytat określający z jednej strony poczucie całkowitej intymności na zamkniętym terenie, a z drugiej fakt, że do centrum Grudziądza jedziemy ok. 10min.

Profesjonalnie i indywidualne podchodzimy do każdego zlecenia. Na terenie naszego obiektu organizujemy również imprezy o innym charakterze : komunie, chrzciny, spotkania integracyjne, urodziny, jubileusze, czy konsolacje (stypy).

Na Państwa uroczystość zaproponujemy salę bankietową, kameralne, gustowne pomieszczenia restauracji lub biesiadę na świeżym powietrzu, a nasi kucharze zadowolą najbardziej wyrafinowane gusty. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a poczynimy wszelkie starania, aby te jakże podniosłe chwile stały się niezapomniane.

Gwarantujemy:

* indywidualne menu
* obsługę kelnerską
* profesjonalną koordynację imprezy

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Grudziądz, Lokale weselne, Restauracje

Powrót