Wyślij zapytanie
12... pokaż numer

Srebrna Góra - Restauracja i Catering

ul. Księcia Józefa 120, Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

140

12... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 15315

Opis

Srebrna Góra - Restauracja i Catering

Srebrna Góra to wymarzone miejsce dla zorganizowania przyjęcia weselnego. Dysponujemy salą restauracyjna mogącą pomieścić do 140 osób z salą taneczną. W sezonie letnim zapewniamy możliwość zabawy i tańców w naszym ogrodzie pod stylową pergolą.

Na ogrodowe przyjęcie weselne możecie Państwo zaprosić do 200 osób! Niezapomnianą atrakcją Państwa wesela będą kulinarne atrakcje przygotowane na ogrodowym grillu pod strzechą. Rejs statkiem po Wiśle spod Wawelu na Bielany na zawsze pozostanie w pamięci Państwa Gości!

Dysponujemy również czternastoma pokojami noclegowymi oraz apartamentem dla nowożeńców, który z przyjemnością Państwu udostępnimy.

Zestaw dań weselnego wieczoru ustalamy wspólnie z Państwem. Ceny za przyjęcia weselne obejmują kompletne menu, obsługę kelnerska, dekoracje oraz udostępnienie lokalu do samego rana. Pomagamy w zamówieniu specjalnych tortów weselnych, zaopatrzeniu w napoje alkoholowe oraz zamówieniu obsługi muzycznej. Średni koszt weselnej biesiady wynosi 180 zł za osobę. W cenę wliczona jest obsługa, wynajęcie sali i dekoracja.

PROMOCJA!

• Przyjęcia weselne organizowane poza sobotą objęte są 10% rabatem!
• Apartament dla nowożeńców wraz ze śniadaniem gratis!

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sandra 2016-05-06 17:15:24

Ocena: 5

Z całego serca mogę polecić to miejsce. Miałam tam własne wesele i wszystko przebiegło tak jak zostało zaplanowane. Goście oprócz ogólnej atmosfery chwalili sobie najbardziej jedzenie (było nie tylko bardzo dobre ale i podane w dużych porcjach). Obsługa kulturalna i na poziomie szybko załatwiała to co chcieliśmy. Do tego romantyczna lokalizacja przy przystani statków.

Tagi: Kraków, Lokale weselne, Restauracje

Powrót