Wyślij zapytanie
85... pokaż numer

Studio Tańca Max Dance

Aleja Piłsudskiego 8/1, Białystok

W pobliżu: Białystok

Podlaskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

85... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 414

Opis

Studio Tańca Max Dance
Miejsce w Białymstoku dla wszystkich pasjonatów tańca. Spotykają się tu ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem oraz osoby dla których ta forma ruchu i sztuki stanowi część życia. Spotkacie tu Państwo wszechstronnie utalentowanych tancerzy oraz dyplomowaną kadrę instruktorską, która odkryje przed Wami uroki i tajniki tańca w sposób łatwy, miły i przyjemny.

W naszej ofercie znajduje się ponad 20 stylów tańca. Uczymy dzieci już od 3 roku życia, oraz osoby dorosłe. Odwiedzają nas całe rodziny aktywnie biorąc udział w różnych zajęciach tanecznych.

Dzięki tej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie - od dostojnych, salonowych walców poprzez gorące klimaty latino i energetycznej zumby.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i udział w wielu tanecznych seminariach, programach telewizyjnych, itp. sprawiają, iż wprowadzamy w Białymstoku nowe formy dając Państwu możliwość poznawania kultury tanecznej całego świata. W taki właśnie sposób wprowadziliśmy na Podlasiu Latino Solo, Cuban Jazz, Freestyle, Latino Dance, Zumba.
Studio działa na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie klimatyzowane sale taneczne i profesjonalne nagłośnienie.Siedziba studia znajduję się w samym centrum miasta umożliwiając Państwu dogodny dojazd samochodem jak i komunikacją miejską.

 

 

Zapaszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót