Szkoła Tańca Fokus

ul. Sosnkowskiego 40-42, Opole

Pracujemy na terenie: Opolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

669... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 341

Opis

Szkoła Tańca Fokus

Wszystko dookoła zaczyna tracić swój kształt. Jesteście tylko wy i muzyka, która porywa wasze nogi do tańca, zaczynacie sunąć po parkiecie, wirować w swoich objęciach...raz, dwa, trzy, dwa, dwa, trzy, leciutko, dostojnie, pięknie, aż trudno uwierzyć, że tak łatwo się lata.
Orkiestra gra ostatnie rytmy, widzicie pełne podziwu spojrzenia waszych bliskich- tak warto było w tym gorącym, nerwowym okresie znaleźć trochę czasu na wasz taniec weselny, wziąć kilka lekcji i nauczyć się tak tańczyć w CENTRUM RUCHU FOKUS.

Drodzy Narzeczeni!

Przedstawiamy ofertę Przedmałżeńskiego Kursu Tańca, podczas którego instruktorzy będą skupiali się na przygotowaniu Państwa Młodych do tańców weselnych.
Z racji intensywności kursu, który odbywa się systematycznie 1 raz w tygodniu po 1 godzinie, w ciągu 3 miesięcy, propozycja skierowana jest przede wszystkim do par narzeczonych, które w najbliższym czasie planują wstąpić w związek małżeński, a nie starczyło im czasu by zapisać się na regularne zajęcia proponowane w sezonie tanecznym, a także do tych, którym w krótkim czasie zależy na przyswojeniu podstaw tańca towarzyskiego na własne wesele, ślub kolegi, imprezę firmową, zabawę. Podczas zajęć główny nacisk położony jest na opanowanie walców - angielskiego i wiedeńskiego, przygotowanie choreografii do pierwszego tańca. Ponadto nauka obejmuje disco fox'a (taniec użytkowy) oraz na życzenie elementy tanga.

Przedstawiamy również naszą ofertę lekcji indywidualnych.
Zespół młodych i doświadczonych instruktorów CENTRUM RUCHU FOKUS doradzi w wyborze Pierwszego Tańca Weselnego, stworzy choreografię i wreszcie nauczy tańczyć tak, by zabłysnąć na parkiecie i olśnić gości weselnych.
Gwarantujemy profesjonalną i fachową opiekę pozytywnie nastawionego instruktora, indywidualne podejście do każdego Klienta, dyspozycyjność, wysoki poziom szkolenia oraz pomoc w doborze odpowiedniego repertuaru tanecznego, muzyki lub stroju.
Lekcje 45 minutowe – termin ustalany indywidualnie.
Możliwość jednoczesnego uczestniczenia do 2 par tanecznych w ramach jednego karnetowego wejścia (uczestniczący w zajęciach mogą dzielić się kosztem lekcji)
Aby dodatkowo uatrakcyjnić przyjecie weselne zapraszamy do korzystania z oferty pokazów tanecznych. Program: kilkuminutowy pokaz taneczny naszej pary + lekcja wybranego tańca dla wszystkich chętnych gości weselnych. Gorąca samba, namiętna rumba, zalotna cha – cha, czy szalony jive z pewnością rozkręcą każde wesele.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Wasze opinie

Tagi: Opole, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót