Szkoła Tańca "Kwiatkowski-Górecka"

ul. Poświatowskiej 3-5, Opole

Pracujemy na terenie: Opolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

601... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 356

Opis

Szkola Tańca "Kwiatkowski-Górecka"

Zajęcia grupowe mają przede wszystkim charakter użytkowy. Uczymy podstawowych kroków i figur, łącząc je w układ taneczny, który z łatwością można wykorzystać na zabawach, weselach, studniówkach, dancingach, dyskotekach, bankietach czy balach.
Na bazie tańca towarzyskiego uczymy umiejętności zabawy w parze do różnego rodzaju muzyki. Zależy nam najbardziej na tym, aby nasi kursanci potrafili bawić się razem w parze wszędzie, bez względu na rodzaj muzyki. W tym przypadku taniec ma być formą ruchu oraz źródłem rozrywki. Pokazujemy Państwu każdy krok, ruch i sposób ustawienia w parze. Zwracamy uwagę na postawę ciała oraz sposób prowadzenia partnerki. Głównym celem zajęć jest przekazanie Państwu wiedzy i umiejętności, które pozwolą czerpać przyjemność z tańca, oderwać się od rzeczywistości, zrelaksować oraz dobrze bawić. Na kursach uczymy: Salsy, 2 na 1, Bluesa, Rock and Rolla, Marengo, Samby, Cha-Chy, Jiva, Walca Angielskiego, Tanga, Walca Wiedeńskiego, Quickstepa. Zajęcia w Opolu odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut (2x 60 min.) lub raz w tygodniu po 90 minut (1x 90 min).
Chętni mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych wieczorkach tanecznych, podczas których można doskonalić nabyte na kursie umiejętności, ćwiczyć choreografię oraz bliżej poznać innych uczestników kursu przy kawie i herbacie.

Lekcje indywidualne
Proponujemy lekcje indywidualne, podczas których pomagamy w podjęciu decyzji, jaki taniec będzie tym pierwszym oraz w doborze odpowiedniej muzyki. Układ taneczny tworzymy dostosowując poziom trudności do indywidualnych możliwości i potrzeb pary tak, aby mogli go Państwo swobodnie i pewnie zaprezentować podczas wesela. Istnieje także możliwość nauki innych tańców, które będą mogli Państwo wykorzystać przez cały wieczór podczas zabawy np: 2 na 1, Rock and Rolla, Bluesa, Salsę czy Cha - Chę.
Pomyśl o tym wcześniej, aby mieć czas na zapamiętanie i wytrenowanie kroków. Na lekcję należy umówić się indywidualnie z nauczycielem. Można to zrobić osobiście w Szkole Tańca w Opolu bądź telefonicznie pod numerem: 601 19 49 33.
 
Pakiet lekcji dla Par 10+
Dziesięć lekcji i więcej - koszt 100zł/60min (od poniedziałku do piątku) - Cena lekcji podana w pakiecie 10+ (dziesięć i więcej) obowiązuje przy jednorazowym wykupieniu określonej ilości lekcji w dniu pierwszych zajęć (płatne "z góry"). - Pakiet ważny dwa miesiące, licząc od daty pierwszej lekcji. - Lekcje w pakiecie przypisane są do jednej pary.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Opole, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót