Wyślij zapytanie
508... pokaż numer

Opis

4Pro Dj`s Dj Sunday&Dj Light

Witaj, wchodząc na nasze ogłoszenie oznacza , że szukasz oryginalnej , pomysłowej obsługi muzycznej na swoją imprezę.

Muzyka od zawsze była naszą pasją, zajmujemy się nią zawodowo, dlatego do wszystkich uroczystości podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Bogaty repertuar utworów, jaki możemy zaproponować zaspokoi gusta muzyczne wszystkich gości. Także sprzęt do nagłośnienia i oświetlenia, który posiadamy jest w stanie zapewnić niezapomniane wspomnienia z Państwa wesela, urodzin czy innego rodzaju uroczystości.

Zabawa z nami zawsze pozostanie w pamięci jako miłe i ciepłe wspomnienie, wkładamy w naszą pracę a zarazem pasje całe serce oraz wieloletnie doświadczenie.

Oferujemy Państwu kompleksową oprawę na przyjęcia Weselne, firmowe, eventy, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, andrzejki, jubileusze, rocznice, lecia, 18, Karaoke, dożynki, otwarcia, i wszędzie tam gdzie jest potrzebna muzyka i światło na najwyższym poziomie.

Posiadamy markowe nagłośnienie aktywne oraz oświetlenie , wszystko cenionych marek uznanych jako topowe na całym świecie , rozumiemy powagę organizacji przyjęcia i nie ma miejsca na pół środki czy stosowanie nisko budżetowych produktów dlatego pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie renomowanych firm.

Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie.

Konkursy, przebierańce, konkurencje.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Baw się z 4Pro Dj`s Dj Sunday & Dj Light

Zobacz nas na Facebook :

Każdy kto podpisze umowę otrzymuje od nas pamiątkowy prezent.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Leszno, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót