Alberto Amati

Kielce

W pobliżu: Poznań, Warszawa, Gdynia, Wrocław, Kraków, Lublin, Białystok, Toruń, Katowice, Bydgoszcz, Gdańsk, Sopot, Zielona Góra, Olsztyn, Szczecin, Rzeszów

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

661... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1011

Opis

Alberto Amati

Każdy z Państwa w repertuarze Alberto znajdzie coś dla siebie.
Jego show podkreśla wartość każdego wydarzenia.
Alberto Amati studiował w konserwatorium im. Giuseppe Verdi w Ravennie. Uczęszczając do klasy fortepianu odkrył zamiłowanie do śpiewu. W 1991 został wyróżniony przez dyrygenta Dyrektora Orkiestry w Ravennie Maestro Franco Segurin, i który kierował jego rozwojem muzycznym.

Alberto brał udział w Italii w licznych imprezach artystycznych, konkursach i festiwalach, współpracował ze studiem nagrań Vallemania Recording Studio, występował we włoskiej telewizji Tele San Marino, Video Regione, Rete1 Faenza. Użyczał głosu w spotach radiowych i telewizyjnych, wystąpił jako statysta we włoskich produkcjach filmowych” Jolly blu”, reż: Stefano Salvati , ”Fine secolo”, reż: Gianni Lepre.

Do Polski przyjechał w 2011 i od razu podbił serca polskiej publiczności.
Któż z Państwa nie zna takich włoskich przebojów jak: Azzurro, Quando Quando, Felicità, Volare, Marina, L’Italiano, Ci Sara’, Tornero’, Susanna czy Mamma Maria.
Muzyka, jaką proponuje Alberto, to przeboje włoskie i światowe z repertuaru klasycznego oraz jazz-swingu.

Alberto doskonale czuje się zarówno na dużej scenie, jak i w kameralnym gronie słuchaczy. Ma świetny kontakt z publicznością. Wciąż poszerza swój repertuar i rozwija możliwości wokalne.

Prywatnie zawsze uśmiechnięty, dowcipny i komunikatywny. Mówi rozbrajającą polszczyzną. Można na nim polegać.
składy na scenie:

Pakiet 1 (60 minut)

* Koncert Alberto Amati (w opcji z gitarzystą) występ Alberto Amati z repertuarem włoskich przebojów.


Pakiet 2 (120 minut)

* Koncert Alberto Amati (w opcji z gitarzystą) z repertuarem włoskich przebojów(60 minut)

* Koncert Piotr “Restek” Restecki (60 minut). Gitarzysta i kompozytor, występował na scenie z wieloma artystami z kraju i zagranicy: Tommy’m Emmanuelem, Prestonem Reedem, Jon’em Gomm’em, Andrzejem Piasecznym, Krzysztofem K.A.S.Ą. Kasowskim, Braćmi Cugowskimi. Od lat koncertuje, prowadzi warsztaty (Summer Guitar Festival Krzyżowa czy Przystanek Woodstock). Nagrywa dla radia i telewizji. Szerszej publiczności dał się poznać jako finalista pierwszej edycji programu Must Be The Music, a także jako mentor uczestników kolejnych edycji programów MBTM, Super Dzieciak oraz gość Kuba Wojewódzki Show. Współpracuje z zespołami jazzowymi, country, bluesowymi i rockowymi. Jest to muzyk zakochany w fingerstyle’u. W kompozycjach i aranżacjach słychać wpływ Tommy’ego Emmanuela, Cheta Atkinsa, Merle Trawisa, choć nie stroni od muzyki Steve Vaia, Johna Scofielda, Milesa Davisa.


Pakiet 3 (60 minut)

* Koncert Alberto Amati z zespołem Krecia Robota  razem zaśpiewają i zagrają przebojewłoskie na żywo od lat 50-tych do dziś.


Pakiet 4 (120 minut)

* Występ zespołu Krecia Robota, który proponuje własne kompozycje oraz autorskie interpretacje standardów bluesa, folku i rock and rolla. (60 minut)

* Koncert Alberto Amati z zespołem Krecia Robota – razem zaśpiewają i zagrają przeboje włoskie na żywood lat 50-tych do dziś. (60 minut)


Pakiet 5 (120 minut)

* Alberto Amati & Roberto  - Największe Włoskie Przeboje proponuję

ITALIAN MUSIC SHOW

* Koncert Alberto Amati (60 minut) Słuchanie muzyki

* Koncert Roberto  (60 minut) Muzyka taneczna

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Wasze opinie

A Agata 2016-03-09 10:49:13

Ocena: 5

Wczoraj byłam na jego koncercie. Rewelacja. To trzeba przeżyć na żywo. Filmy nie oddają tego fantastycznego klimatu jaki pan Alberto wytwarza w raz z publicznością. Polecam go w 100%.

Tagi: Kielce, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót