Wyślij zapytanie
693... pokaż numer

Andy Scamps Orchestra

ul. Dzierżonia 68a, Szczecin

W pobliżu: Koszalin, Nowogard, Police, Stargard Szczeciński, Barlinek, Świnoujście, Międzyzdroje, Gryfice, Trzebiatów, Kołobrzeg, Choszczno, Szczecinek, Czaplinek, Złocieniec

Zachodniopomorskie,


Średnia ocena: 5 z 24 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

693... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2644

Opis

Andy Scamps Orchestra

Agencja muzyczna Andy z siedzibą w Szczecinie, zajmująca się działalnością rozrywkową, oferuje swoje usługi w zakresie oprawy muzycznej wszelkiego typu imprezach, takich jak:

* Bale
* Wesela
* Dancingi
* Festyny
* Wieczorki taneczne
* Studniówki
* Imprezy integracyjne
* Różne imprezy okolicznościowe

 

Możliwe prowadzenie imprez w języku polskim, angielskim, szwedzkim i częściowo niemieckim.

 

Zespół muzyczny Andy Scamps Orchestra występował dotąd w Polsce na:

* na Balach Mistrzów Sportu,
* na Gali Feniksów 2010, Warszawa Hotel Inter Continental
* na Balach Charytatywnych Lions Club, Buisness Club oraz Rotary Club,
* balach organizowanych dla Dowództwa Korpusu Północno-Wschodniego NATO,
* na Zjeżdzie Polskiego Towarzystwa Biochemicznego,
* hotelach Radisson SAS, Amber Baltic, Slavia, Hotel Park, dla Businness Club Szczecin,
* na promie m/f "Polonia", promach skandynawskich Viking Line, Silja Line, Stena Line,
* na Szczecińskich Galach Biznesu,
* a także na koncertach zorganizowanych z okazji różnych uroczystości.

 

Zespół jest Laureatem 1. miejsca na II Festiwalu Muzyki Weselnej 2008. Andy Scamps prowadził także promocje piwa Bosman na całym wybrzeżu woj. zachodniopomorskiego, czy też piwa Lech, Tyskie na terenie całego kraju. Był zespołem towarzyszącym uczestnikom II i III Festiwalu Młodych Talentów i Muzyki Ekologicznej. W zespole występują uczestnicy Festiwalu w Opolu jak i też finalistki "Szansy na Sukces".

 

Zespół nasz występuje także od wielu lat za granicą - przede wszystkim w Szwecji, a także w Norwegii, Finlandii, Danii i w Niemczech. Posiada repertuar polski, angielski, szwedzki, norweski i niemiecki. Możliwe prowadzenie imprezy w różnych językach. Na życzenie prowadzimy konkursy i karaoke, jak też organizujemy udział w imprezie 5.osobowej Rewii Tanecznej, czy też znanych gwiazd polskiej estrady.
Posiadamy najwyższej klasy instrumenty muzyczne, aparaturę nagłaśniającą, oświetlenie sceniczne, a także własne środki transportu. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju i za granicą. Ceny za wykonaną usługę do uzgodnienia.

 

Liczymy na współpracę i przesyłamy pozdrowienia.

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna 2018-07-21 15:08:23

Ocena: 5

Królewskie wesele mieliśmy z zespołem Andy Scamps Orchestra:). Bardzo dziękujemy!! Wszystkim młodym parom polecamy tak wspaniały zespół.

K Kinga i Michał Niemirscy 2018-06-07 18:44:07

Ocena: 5

Po królewsku poprowadzili nasze wesele. Czuliśmy się wyjątkowo. Ten zespół to nie tylko muzyka. Ten zespół, to przede wszystkim kultura!

D Dorota 2018-05-13 09:50:08

Ocena: 5

Zespół Andy grał pierw na mojej studniówce, a potem na weselu. Jestem pod ogromnym ich wrażeniem, bo pokazali prawdziwą klasę!

C Celina 2018-04-13 16:57:39

Ocena: 5

Grają FENOMENALNIE!

J Jary 2018-03-17 16:44:32

Ocena: 5

To zaszczyt mieć Was na weselu. Jesteście absolutnie wspaniali i nietuzinkowi. Wszystkim Was polecam i niech Wam się dalej wiedzie!

B Ben i Anna Scott 2018-02-08 10:18:39

Ocena: 5

Mój narzeczony jest Anglikiem. Potrzebowaliśmy zrobić wesele polsko - angielskie. Zespół Andy Scamps Orchestra spełnił nasze oczekiwanie w 100%. Nie tylko dobrze mówią po angielsku, ale przede wszystkim wspaniale zajęli się oprawą wokalno - muzyczną naszego wesele. Goście polscy i angielscy byli pod dużym wrażeniem. Inne atrakcje nie były potrzebne.

E Eryka 2018-01-04 21:04:12

Ocena: 5

Ten zespół ma prawdziwą charyzmę i moc. Bawią gości doskonałymi wykonaniami i dowcipem. Są po prostu mistrzami w swoim fachu.

D Darek 2017-12-04 17:04:18

Ocena: 5

Zespół wart uwagi, bo bardzo pofesjonalny i z kulturą bardzo dużą. Grali u kuzynki na weselu i bardzo mi się spodobali. Teraz niebawem grać będą na moim weselu i wiem już, że nie kupuje kota w worku, Są świetni!

T Tomasz i Aneta 2017-11-04 23:03:22

Ocena: 5

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania za to, że zespół Andy Scamps uświetnił nasze wesele. Przepięknie śpiewali. Krasili cudownie nasze wesele swoją muzykalnością. Bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów!

I Irena 2017-10-20 23:39:08

Ocena: 5

Na weselu mojej jedynaczki grał właśnie ten zespół. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich występu. Warto było na nich wydać pieniądze i obserwować jak goście się doskonale bawią:).

Tagi: Szczecin, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót