BBK - oprawa muzyczna ślubu

Szczecin, Szczecin

Zachodniopomorskie,


Średnia ocena: 5 z 7 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

250 zł

601... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 8305

Opis

BBK - oprawa muzyczna ślubu

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji opraw muzycznych ważnych imprez rodzinnych i biznesowych. Spełniamy muzyczne marzenia nowożeńców, solenizantów czy dostojnych jubilatów. Piękna, odpowiednio dobrana "muzyka z klasą", na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości. Program dobieramy stosownie do specyfiki miejsca i warunków akustycznych. Gramy podczas składania życzeń i obiadów weselnych.

Na zaproszenie klienta z przyjemnością zagarmy w Jego domu lub ogrodzie.

Oferujemy bogaty program: od Ave Maria poprzez Metallicę, Shreka do Mendelssohna. Proponujemy bogaty zestaw instrumentów od skrzypiec do harfy. Nie pobieramy zaliczek, wystawiamy rachunki.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2017-07-04 09:41:22

Ocena: 5

Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną w Kościele. Pozdrawiamy Agnieszka i Michał

M Magdalena Skirgajło - Jacewicz 2016-11-15 15:58:58

Ocena: 5

BBK - Oprawa Muzyczna Dariusz Koronczewski to najwyższej klasy muzycy i profesjonaliści. Gorącą polecam współpracę z Panem Dariuszem, który w każdym zakresie potrafi celnie doradzić oraz idealnie zorganizować i dopasować muzykę do charakteru ceremonii / eventu :-)

R Robert Stefaniuk 2016-11-15 15:58:22

Ocena: 5

Polecamy! Wszystko bardzo profesjonalnie, tak jak sobie wymarzyliśmy! Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim bardzo serdecznie! Nawet nie ma co się zastanawiać!

P Paula 2016-07-25 13:53:13

Ocena: 5

Chcielibyśmy razem z mężem bardzo, bardzo, z całego serca podziękować Panu Dariuszowi za zaangażowanie w nasz najważniejszy w życiu dzień, za czas i cierpliwość poświęcone na dogranie wszystkiego i za to, że dzięki muzykom Pana Dariusza nasza ceremonia ślubna przyprawiała nas o łzy wzruszenia. Jeżeli szukacie przepięknej oprawy muzycznej na swój ślub to BBK Oprawa muzyczna jest najlepszym co mogło Was spotkać! :) Na naszym ślubie zagrało przepięknie trio smyczkowe, organista i prześlicznie zaśpiewała Pani Anna Rossa. Zawsze marzyłam o pięknej muzyce na swój ślub, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania :) Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim bardzo serdecznie! Nawet nie ma co się zastanawiać!

A Agnieszka Molińska 2016-07-25 13:52:24

Ocena: 5

Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną w Kościele. Pozdrawiamy Agnieszka i Michał

D Daria 2016-01-23 22:40:26

Ocena: 5

Pięknie grają! Polecam!

E Ewa 2015-08-26 14:10:58

Ocena: 5

Pan Dariusz zaskakuje niezwykłym profesjonalizmem i bardzo indywidualnym podejściem. Jak się okazuje trzyma rękę na pulsie nawet wtedy, kiedy klient nie zdaje sobie z tego sprawy. :) Kiedy dzwoniłam do Pana Dariusza w lutym z prośbą o to, by na moim ślubie zabrzmiały sopran liryczny, flet i organy, okazało się, że tylko część mojej prośby może zostać spełniona. Wokalistka z moją ulubioną barwą głosu była już zajęta. Zgodziłam się więc na inny głos. Nie ukrywam jednak, że przez cały czas myślałam o tym, jak szkoda, że nie będzie tak, jak sobie to dokładnie wyobrażałam. W dodatku nie otrzymałam zgody księdza na utwór "Hallelujah". Z wiadomych względów - utwór nie jest sakralny. Poinformowałam Pana Darka i oswoiłam się z tym faktem. Co się jednak okazało? Na ślubie zabrzmiał zarówno sopran liryczny jak i utwór "Hallelujah" na zakończenie. Bardzo trudno jest mnie wzruszyć, ale Panu Dariuszowi i jego utalentowanym muzykom się udało. Profesjonalna oprawa muzyczna nadała niezwykłego charakteru całej ceremonii. Delikatny i subtelny dźwięk fletu, organista z piękną barwą głosu i doskonałą dykcją oraz anielski sopran. Nie mogło być lepiej, piękniej i bardziej wzruszająco. Panie Dariuszu, dla mnie jest Pan cudotwórcą, choć nie było nam dane nigdy spotkać się i porozmawiać na żywo.

Tagi: Szczecin, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót