Opis

Baltic Band

Zespół "Baltic Band" jest zespołem rodzinnym i w pełni profesjonalnym. Mamy duże, ponad 20-letnie doświadczenie dostarczania radości w postaci muzyki w całym kraju oraz za granicą. Jesteśmy rodziną i przez to bardzo dobrze rozumiemy się i bawimy. Muzyka sprawia nam ogromną przyjemność i ciągle nas inspiruje do tworzenia coraz to nowych aranżacji, jest naszą wielką pasją przez co zarażamy muzycznym temperamentem odbiorców.

Muzycy zespołu Baltic Band posiadają w pełni tego słowa znaczeniu kwalifikacje do uprawiania zawodu muzyka.

Muzyka grana na żywo dociera do odbiorców naszej muzyki w pełnej krasie. Nasze wieloletnie doświadczenie jest wymieszane ze świeżym spojrzeniem na szeroko pojętą muzykę przez to - żaden typ muzyki nie jest nam obcy.

Nasze umiejętności są poparte wykształceniem muzycznym oraz sprawdzane w wielu przeglądach oraz konkursach członków jak i zespołu.

Każde zlecenie realizowane przez nasz zespół traktujemy niezwykle poważnie i indywidualnie, do każdej zabawy, zlecenia dobieramy taki repertuar przy którym zaproszeni goście najlepiej się bawią. Wybierając nasz zespół to gwarancja szampańskiej zabawy,profesjonalizmu oraz spełnienia wszystkich wymagań których oczekujecie państwo od zawodowego i profesjonalnego zespołu muzycznego.

Oferujemy:

  • Pełną obsługę imprez okolicznościowych zaczynając od zapewnienia nastrojowej muzyki jazzowej przy gustownym bankiecie, a kończąc na koncercie dla wielkiej grupy osób z oświetleniem i prowadzeniem.
  • Zapewnimy doskonałą zabawę gdzie każdy znajdzie coś dla siebie w swoim repertuarze posiadamy ponad 1500 piosenek (i ciągle się powiększa) od najstarszych po ostatnie hity światowych list przebojów.
  • Oferujemy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie ( laserowe, ledowe, wytwornice dymu etc. ) polecamy swoje usługi  i do kontaktu gdyż, nie boimy się nowych wyzwań i zawsze można nas liczyć.
  • Aktualnie gramy  4 lub 5 osobowym składzie

 

Zapraszamy również na naszą stronę internetową oraz funpage na profilu Facebook.

Pozdrawiamy muzycznie całą Polskę ;)
 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ustka, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót