Wyślij zapytanie
725... pokaż numer

Opis

Be Happy Ireneusz Kręgowski

Potrzebujesz profesjonalnej oprawy muzycznej Twojego wesela lub innej imprezy okolicznościowej? Zależy Ci, aby osoba prowadząca była rzetelna, uczciwa i kreatywna w swoim działaniu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Nazywam się Ireneusz Kręgowski (76') i zajmuję się prowadzeniem i oprawą muzyczną imprez. Ta działalność nie jest moim sposobem na życie lecz pasją, która staram się rozwijać od wielu lat...

Do każdego zlecenia podchodzę w pełni profesjonalnie z omówieniem wszystkich niezbędnych rzeczy - klient jest najważniejszy i Jego oczekiwania. Dlatego też gatunki muzyczne są szczególnie brane pod uwagę przy planowaniu imprezy. Prezentuję muzykę mechaniczną lat 70, 80, 90, rock, pop, italo disco, disco polo, współczesną... Podczas uroczystości prowadzę tańce i zabawy z gośćmi. Co jest bardzo istotne dla klienta - nie spożywam alkoholu w czasie trwania imprezy. Jestem punktualny i rzetelny. Otwarty na wszelkie propozycje co do prowadzenia i oprawy muz. imprezy. Moja muzyka pochodzi z legalnych źródeł co potwierdza posiadany przeze mnie certyfikat klubu DJ.

W swojej działalności prowadziłem już wiele imprez o różnym charakterze: wesela, andrzejki, sylwestra, bale karnawałowe, urodziny-80te, 70te, 60te, 50te, 40stki, 18stki, dni dziecka, studniówki, bale gimnazjalne, komunie, imprezy sportowe wraz z komentarzem. Ponadto jestem konferansjerem i wielokrotnie prowadziłem tzw."scenę" podczas imprez lokalnych przedstawiając publiczności scenariusz imprezy oraz zapowiadając występujące zespoły muzyczne.

Ceny moich usług są dostosowane do ogólnych na rynku ale ustalane indywidualnie z klientem.

Zakres mojego działania to woj.zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie choć miałem już propozycje poprowadzenia imprez z innych województw. Wszystko jest do ustalenia...

Jeżeli choć troszeczkę zainteresowałem Cię moją osobą serdecznie zapraszam do kontaktu i do spotkania, który nic przecież nie kosztuje.

 

Dobrą zabawę zapewniam - Be Happy Ireneusz Kręgowski

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bierzwnik, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót