Wyślij zapytanie
792... pokaż numer

Opis

Bojart Event Team - Dj na każdą okazję. Doświadczenie i profesjonalizm

Wspomnienia z dobrych imprez zostają z nami na lata, wspomnienia tych najlepszych zostają z nami przez całe życie.

Gwarancją dobrej imprezy są jej wyjątkowi goście, ale bez wyjątkowej oprawy muzycznej oraz obsługi, nawet najlepsze przyjęcie może okazać się porażką.
Wybierz Bojart Event Team, a nasz duet doświadczonych muzyków, DJ’ów i konferansjerów zarazem, zapewni Wam i Waszym gościom szampańską zabawę na najwyższym poziomie!

Wymarzone wesele
Dzień Waszego ślubu to jedyny i niepowtarzalny moment nie tylko dla Was, ale i także Waszych bliskich. A kwintesencją tej uroczystości jest wyjątkowe przyjęcie weselne, podczas którego, w gronie swoich najbliższych będziecie mogli razem celebrować ten najważniejszy dzień w życiu.
My natomiast zadbamy o to, aby każdy moment tego wieczoru był wyjątkowy - pełen ciepła, emocji i wzruszeń. Dzięki doskonałemu doborowi muzyki z różnych dekad oraz stylów, sprawimy, że Wasze wesele zachwyci elegancją, finezją i dobrym smakiem, a każdy z gości poczuje się swobodnie i włączy się do wspólnej zabawy. Z dużą dozą dobrego humoru oraz taktu prowadzimy oczepiny, w trakcie których zapraszamy gości do wyszukanych i niebanalnych gier i zabaw. Opowiedzcie nam o sobie, swoich gustach i potrzebach, a z pewnością uda nam się zdobyć serca Wasze i Waszych gości, gwarantując najlepszy dobór hitów i roztańczony parkiet do białego rana.

Imprezy firmowe
Nic tak nie buduje więzi jak wspólne imprezy firmowe. W naszej oferice znajdziecie także kompleksowe usługi związane z organizacją dużych i małych imprez pracowniczych. Bez względu na to, czy Wasza firma liczy 20 czy 2000 osób, sprawimy, że Wasze firmowe wydarzenie zacieśni więzi, pozwoli budować relacje i zaufanie wewnątrz zespołu. Nie tylko zapewnimy niezapomnianą oprawę muzyczną, ale także wyjątkowe gry i zadania, ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu. Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Eventy plenerowe
Eventy plenerowe to bardzo szeroka kategoria. Znajdą się tu zarówno imprezy rodzinne, grille, rocznice, pikniki, jak i wydarzenia sportowe, lokalne, a także większe imprezy dla szerszej publiczności. Zapewniamy: oprawę muzyczną i konferansjerkę, a także organizację cateringu miejsca, usług fotografów i kamerzystów, opieki nad dziećmi, a nawet pokazu pirotechnicznego.

Koncerty i konferencje
W trakcie lat pracy zdobywaliśmy także doświadczenie organizując koncerty, a także zapewniając nagłośnienie i oprawę muzyczną kongresów i konferencji.

Sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy
W trosce o jakość naszych usług, korzystamy tylko z renomowanego i niezawodnego sprzętu znanych marek. Nasza oferta obejmuje dopasowanie oświetlenia do indywidualnych możliwości wnętrza, tak by za każdym razem osiągnąć maksymalnie atrakcyjny efekt dekoracji światłem, zgodny z tematyką wydarzenia i specyfiką lokalu. Rozumiemy, że odpowiednia współpraca światła i dźwięku zapewnia niepowtarzalną atmosferę każdej imprezy. Co więcej, nasza oferta obejmuje także usługi wypożyczenia sprzętu, zarówno oświetleniowego, jak i nagłośnieniowego.

Nie znalazłeś w ofercie dokładnie tego, czego szukasz? Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś, abyśmy przygotowali Ci indywidualną wycenę? Nic prostszego! Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszelkie pytania!

Znajdź nas na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

A Alicja 2018-01-10 19:36:19

Ocena: 5

Polecamy współpraca z tym Panem to sama przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta, super zabawa, świetne oświetlenie, dobrze dobrane zabawy. Wszystko z gustem i ze smakiem.

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót